Nike Şikayetleri

Nike Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 06

Cevap Sayısı   : 00

Nike Ayakkabım Ayını Doldurmadan Yıprandı...

Baran BEY     01 EYLÜL 2020  

hepsi burada gibi büyük bir firmanın kendi bünyesi içerinde bulundurduğu bayilere dikkat etmesi gerekiyor, sonuç itibariyle şikayetimiz size oluyor. ben 11:08:2020 tarihinde sitenizde bulunan 724spor adlı bayiden nike AQ9211-004 MD RUNNER 2 SUEDE spor ayakkabı aldım. daha 1 ayı dolmadan ayakkabımın arkasında yazılan nike yazısı soyulmuş, ayakkabı solmuş. 1 aylık bile degil. anlatabiliyor muyum. ya bana yardımcı olursunuz değişim yada para iadesi hangisi sizin için makbulse, yada yardımcı olmayıp bir müşterinizi kaybedersiniz..

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Nike Ürün Defolu Değişim Yapmıyor...

Alev HANIM     31 TEMMUZ 2020  

30 temmuz 2020 de aydın Nazilli İsabeyli deki bambo nike tan eşim hediye olarak beyaz düz nike ayakkabı almıştır getirdi hem beğenmedim hemde üzerinin bi yerinde defo çıkmıştır bayiyi aradım fişini atmış hediye diye dedim değiştirmek istiyorum dedim değiştiremeyiz dediler ama alınan saat belli alan kişinin şahsi adı soyadı belli kuTunus üzerindeki barkoduna kadar bellidir mal defoludur kendilerinden şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Nike Müşteri Ve Ürün Sorunu İle İlgilenmiyor...

Mehmet BEY     26 TEMMUZ 2020  

Nasıl bir mağaza bu ya koku yapıyor diye götürdüm geri çevirdiler şimdi de önü açıldı bunun için götürmedim götürsem bile aynı şekilde geri gönderecekler yeter yani bu nasıl müşteri karşılama ayıp yani.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Nike Ayakkabımın File Kısmında Yırtılma Oldu...

Elif HANIM      13 TEMMUZ 2020  

 

Nike spor ayakkabı aldım bir yıl garantisi varmış ben de geçirdim çok giymedim üst kısımlardaki filelerden yırtılma oluştu yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Nike Ayakkabımı Alalı 1 Ay Olmadı Hemen Yırtıldı...

Banu HANIM      29 HAZİRAN 2020  

 

Ayakkabı 1 ay olmadı yırtıldı böyle rezillik görmedim ya insan kandırıyorlar ya resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Nike Ayakkabı Ücretini Karşılayacak Dayanırlıkta Değil...

Merve HANIM      24 HAZİRAN 2020  

 

Nike mağazasından yeni almış olduğum airforce ayakkabıyı daha 2. giyişimde yanından açılmaya başladı. Bu sebeple mağazaya götürdüğümde kullanıcı hatası olduğunu söylediler ve hiç kimse yardımcı olmadı. Bu ayakkabının parasını karşılayacak dayanıklılıkta olmadığını düşünüyorum ve para iadesi ya da değişim talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK