Penti Şikayetleri

Penti Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 40

Cevap Sayısı   : 00

Penti İademi Yapmıyor...

Sermin HANIM       6 EKİM 2020  

Penti Hic kullanılmayan etiketi üzerinde olan ve özel bölge bandı duran urunu değiştirmek istedim. Penti Butun mayoları gönderdikleri icin ısrarla mayo yerine çamaşır satmaya çalıştılar. Kabul etmedim ve zar zor iadeye ikna ettim. Bu defa mağaza muduru urunu almamak icin incelemeye gitmesi gerektiğini söyledi. Yani anlayacağınız bin dereden su getirdiler. Bu arada mağaza müdürüne müşteri hizmetleriyle konuştuğumu soyleyince bana onların parayla tutulan bir firma oldugunu söyledi. Madem o kadar onemsiz neden onları arıyoruz penti? Pentiye hiç yakışmadı. En sıradan bildigim markalarda bile bu sorunu yaşamadım. Asla pentiden alışveriş yapmam. Urunu yine iade almazlarsa mağazada biraki Çıkacağım, sana hediyem olsun Penti.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti İademi Yapmıyor...

Reyhan HANIM       11 EYLÜL 2020  

Penti firmasından 1 ay önce aldığım ürünüm gönderilmedi.ücret iadesi icin görüştüğüm müşteri hizmetleri (en az 10 kez aradım) bugün yarin diye oyalayıp duruyor.

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti İade Paramı Göndermedi...

Galibe HANIM       25 AĞUSTOS 2020  

Penti marka internet üzerinden alışveriş yaptım istediğim bedeni gönderilmedi küçük beden olmadığı için iade ettim kabul ettiler gönderdim ama ödediğim paramı bana geri ödemediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti 41 Gün Oldu Ücret İadesi Yapılmadı...

Birgül HANIM       17 AĞUSTOS 2020  

Penti onlineden alışveriş yaptım adreste olmadığım için teslim edilemedi iade oldu 07.07.2020 de Teslimm aldılar fakat 41 gün olmasına rağmen hala ödemesi yapılmadı her aradığımda ilettik bildirdik başka cevap yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Sorunum İle İlgilenmiyor...

Güler HANIM       16 AĞUSTOS 2020  

28 temmuzda iade ettiğim ürünlerimin ücret iadesi halen yapılmamıştır. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda 20 günü doldurmanız gerekmektedir diyorlar bende başka firmalardanda alışveriş yaptığımı onların iade için 20 günü beklemediklerini söyledim ve başka benim gibi bir çok mağdur insan olduğunu gördüm ve paramın iade edilmeyeceğini düşünmeye başladım ayrıca verdiğim başka sipariş 20 günü geçtiği halde gelmedi bu konuyuda ilettiğimde ürün olmayabileceğini istersem para iadesi yapabileceklerini söylediler ve konuyla ilgili bilgilendirileceğimi söylediler kimse dönüş yapmadı bu konudada ilgilenirseniz sevinirim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Ürün İptali Oldu Ücret İadesi Olmadı...

Refiye HANIM       24 TEMMUZ 2020  

Penti 8 haziranda almış olduğum ürünle ilgili iptal işlemi istemiştim ürünüm iptal oldu yalnız hala para iade olmadı konuyla ilgili kendilerine ulaşamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Müşteri Temsilcisine Ulaşmak İmkansız...

Refiye HANIM       23 TEMMUZ 2020  

14 haziran 2020 tarihinde internetten sipariş verdim. Siparişim eksik geldi. Müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız. Defalarca denememe rağmen muhattap bulamadım. Sonunda mail attım fakat çözüm hala yok. Bu nasıl bir kurumsallık sorarım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Kendi Hatası Nedeni İle Ürün Hala Elime Ulaşmadı...

Gökçen HANIM       20 TEMMUZ 2020  

PENTİ 26 haziranda sipariş verdim.Kampanyalı bir üründü üstelik daha önce kendi yaptıkları saçma sapan bir iptal işlemi yüzünden uğradığım zararı telafi etmek için 20 TL indirim kuponu vermişlerdi. Bunu da kullanarak bayağı uyguna 2 ürün siparişi verdim. siparişi ne hikmetse kargo firması Bakırköy yerine Büyükçekmece ye göndermiş üstelik adreste bulunamadı yazmışlar.:Bakırköy de olan adresi Büyükçekmece de niye aradıklarını anlayabilmiş değilim. Şimdi de PENTİ bir türlü dönüş yapmıyor. Kartıma iade olacağını söylüyor. Zararımı nasıl karşılayacaklar çok merak ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Ürün Değişimi Yapmak İstedim Mağdur Oldum...

Zeliha HANIM       19 TEMMUZ 2020  

Penti 210tllik alışveriş yaptım kendim ve kızım için 3 al 2 öde kampanyasından yararlandım güzel bir şey fakat değişim için dışımı kaybettim ve ikisi oldu fakat bir ürünü değiştirmek istedim ama mağdur kaldım hep esnafız şu dönemde kullanamadığım bir ürünü elinde tutuyorum inşallah bir çözüm bulunur.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Plaj Ürünümden Memnun Kalmadım...

Aslı HANIM       18 TEMMUZ 2020  

Penti aldığım bikini kumaşından dolayı bir türlü kurumuyor hiç memnun kalmadım o kadar güneşte kalmama rağmen .Bu konuda ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti İade Ürünün 4. Taksidini Ödedim Ürün Hala Elimde Yok...

Figen HANIM       11 TEMMUZ 2020  

Penti online alışveriş sitesi Mayıs ayında pentinin online mağazasından alışveriş yaptım. Aldığım ürünlerden 2 tanesi olmadığı için iade ettim. Başladım beklemeye kurumsal firmaya.Şu an temmuz ayı 4 .taksidimi ödedim ama hala iade yok. Defalarca mail atmama rağmen 2-3 kez cevap geldi. Ama hep aynı sorular geri bildirim asla yok. Ürün ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili asla bilgim yok. Müşteri temsilcisiyle 1 kere görüşebildim artık inat ettim 15 dk beklemeden sonra. Onunda pek bi bilgisi yok.Hiç yakıştıramadım bu kadar isim olan bi firmaya. Paradan ziyade insanın canını ilgisizlik ve iş bilmezlik sıkıyor. Sistem yok. Yarında Tüketici hattına şikayet edicem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Aylarca Beklediğim Halde Ürünüm Gelmedi...

Hilal HANIM       10 TEMMUZ 2020  

Penti adlı firmanın internet sitesinden alışveriş yaptım aylarca beklediğim halde hem ürünümü göndermediler hem ücret iademi yapmıyorlar böyle rezil bir firma bir daha asla alışveriş yapmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti İade İşlemi Çok Uzun Sürüyor...

Fatma HANIM       9 TEMMUZ 2020  

Penti iki ürün aldım Mayıs ayında iade ettim daha yeni bir iadem yapıldı. İkinci iademi yapılmadı. Penti telefona cevap vermiyor maille yazışılıyor ama çok uzatılıyor gönderim kodu yazıyorum ama yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum...

Sibel HANIM       6 TEMMUZ 2020  

Pentinin sitesinden verdiğim sipariş verilen tarihte kargoya verilmedi üstelik beni 25 gün bekletip ürünü iptal ettiler. Bu süreçte pentinin müşteri hizmetlerine bağlanamadım çünkü telefonları açmadılar daha sonra iptal ettikleri ürünün para iadesini hesabıma yatırmadılar o kadar mağdur edildim ki zar zor ulaştığım temsilci 5 ile 25 gün içerinde yatırılacak dedi özetle elime ne ürünüm geçti ne param. Bu kadar büyük sorumsuzluk örneği görmedim. Hala bekleyemediğim paramı iade etsinler diye.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti 17 Gündür Hazırlanıyor Durumundaki Ürünler Bir Mesajla İptal Edildi...

Nurcan HANIM       29 HAZİRAN 2020  

8 haziranda aldığım ürünler 17 gün sonra sebepsiz bir şekilde iptal edildi 17 gün boyunca hazırlanıyor durumdaki ürünler bir mesajla iptal edildi 17 gün boyunca paramı çalıştırıp iş ödeme kısmına gelince 15 gün sonra atıyorlar hemen paramın iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti 21 Gündür İade Ücretimi Alamıyorum...

Melek HANIM       28 HAZİRAN 2020  

Penti iade ettiğim ürünün ücretini geri alamadım 21 gün olmasına rağmen geri arıyorum çözüm yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Ürünüm Gelmedi Bu Durum İle İlgili Herhangi Bir Dönüt Yok...

Serpil HANIM       22 HAZİRAN 2020  

27.04.2020 tarihinde internet sitesinden alışveriş yaptım hala ürünlerim gelmedi. Arıyorum ulaşamıyorum. Mağazalarına gittim size dönecekler dediler bir hafta oldu hala aranmadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Aldığım Ürün 34 Gündür Elime Ulaşmadı...

Berfin HANIM       22 HAZİRAN 2020  

Penti müşteri hizmetlerine bağlanmak cumhurbaşkanlığına bağlanmaktan daha zor. Aldığım ürün faturalandı 34 gündür elime ulaşmadı. İade de edemiyorum iptal de edemiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Muhattap Bulamıyorum...

Serkan BEY       19 HAZİRAN 2020  

08.06.2020 tarihinde verdiğim ürünün ücretini ödememe rağmen ürün hakkında hazırlanıyor bilgisi dahilinde herhangi bir başka hareket olmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda birincide 15 dakika iki kez aradığımda 25 dakika hatta beklemem rağmen herhangi bir yetkili ile görüşemedim mail yazdığımda onada iki gün olmasına rağmen bir dönüş sağlanmadı kartal anatolıum avm penti mağazasına gittiğimde kendilerinin yapabileceği hiçbir şeyin olmadığını söylediler ve bu durumun çok fazla olduğunun bilgisini verdiler. Şu anda hiçbir şekilde bir muhattap bulamıyorum internetten alışveriş yapanların bu konuya çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti 40 Gündür Siparişimi Teslim Etmedi...

Nergiz  HANIM       16 HAZİRAN 2020  

İyi niyet ve kibarlıkla hiçbir şeyin çözülemeyeceğini Pentinin müşteri hizmetleri bana tekrar hatırlatmış oldu. 40 gündür siparişimi teslim etmediler. Pandemi sürecindeyiz, kargo yoğunluğunu anlıyorum ancak müşteri hizmetleri sıkıntıyı çözmek için hiçbir şey yapmıyor. Hatta kaç tane mail attım cevap verme gereği bile duymadılar! Telefonda ise" kargo firmasına şikayetinizi oluşturuyorum "dan başka bir cümle duyamadım. Kaçıncı arayışım kaçıncı mailim hala çözüm yok maalesef. Bu kadar berbat müşteri hizmetleri ile karşılaşmadım daha önce. Pentiyi iyi bir firma olarak düşünürdüm ancak gözümden düştü. Daha da Pentiden alışveriş yapmam çevreme de yaptırmam.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Ürünüm Gelmedi İadesini İstiyorum...

Seda  HANIM       14 HAZİRAN 2020  

Bu firmadan 18 Mayısta almış olduğum ürünler hala elime ulaşmadı. Takip numarasıyla arattığımda 15 gündür de faturalandı yazıyor. Paramın iadesini ya da ürünlerimi istiyorum. Bir daha asla bu markadan alışveriş yapmayı da düşünmüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Bir Buçuk Aydır Kargom Gelmedi...

Nilay  HANIM       12 HAZİRAN 2020  

 

Yaklaşık bir buçuk aydır verdiğim sipariş gelmiyor. 48 saat içinde geri dönülecektir söyleniyor ama asla geri dönüş yok. Bu kadar mağdur edilmez, ne kargom geldi ne param iade edildi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Penti Mayıs Ayında Verdiğim Sipariş Hala Gelmedi...

Beyza Nur HANIM       11 HAZİRAN 2020  

 

Penti 25 Mayıs 2020 tarihinde verdiğim siparişler hala yola çıkmadı hazırlanıyor aşamasında. Bu kadar olmaz. Bu ne rezillik yaz bitecek daha elimde değil. Hediye aldım insanlara veremedim bile rezalet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK