Profilo TV Kimseye Tavsiye Etmiyorum...

Emrah BEY      15 TEMMUZ 2020  

 

Profilo TV im arızalı servisi 2 defa aradım gelmedi Sinop'ta bi kaç kişide de problem olduğu duydum Profilo TV i kimseye tavsiye etmiyorum yerli diye aldık ama TV de servis te problemli ikinci el olarak bir sitede satmayı düşünüyorum Profilo TV kimseye tavsiye etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Ürün Garantisi Bitmediği Halde Ücret Talebinde Bulundu...

Fatma HANIM      15 TEMMUZ 2020  

 

Sel dolayısıyla bulaşık makinesi su aldı çalışmıyor garantisi bitmediği halde yapımına 1000 TL istendi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Denen Markadan Uzak Durun...

Bayram BEY      7 TEMMUZ 2020  

 

2018 Yılında buzdolabı aldım 4 kere servis geldi. Ve son arıza sebebi değiştirilen parça ve fan motoru arızalı dolabının garantisi 2025 yılında bitiyor. 2 haftadır dolap bozuk halde bekliyoruz. Aradılar değişeceğini söylediler fakat bir daha dönüş yapan yok. Ben arıyorum kayıt aldım sizi arıyacaklar denip kapatılıyor. Fakat ne arayan var ne gelip dolabı değiştiren var. Bu mudur kurumsallık. En sonunda bir kamyona yükleyecem PROFİLO markası denen buzdolabını almış olduğum Beylikdüzü Media marketin önüne atacam buradan Media market yetkililerinden de destek ve yardım bekliyorum. Ben 2 haftadır bu sıcakta evimde PROFİLO denen marka yüzünden mağdur durumdayım ben düştüm bu duruma sizler düşmeyin ve bu PROFİLO denen markadan uzak durun. Birileri artık sesimizi duysun ve bu sıcakta bize destek olunsun. Media market yetkilileri en sonunda getirecem atacam kapınıza 2025 yılına kadar garantili yıl 2020 4 kere servis geldi ve hala PROFİLO denen marka buzdolabım bu sıcakta bozuk ve ilgilenen yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Yaptığınız Tek Şey Oyalamak...

Emine HANIM      1 TEMMUZ 2020  

 

Aldığım profilo cam kapaklı buzdolabı 1 ayı geçmesine rağmen hala bekliyor defalarca aradım yaptığınız tek şey oyalamak bulduğum her yere sizi şikayet edeceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.