Profilo Şikayetleri

Profilo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Profilo Servisi Sürekli  Oyalıyor..

Emine HANIM     5 EKİM 2020  

 

PROFİLO BUZDOLABI ARIZA SONUCUNDA SERVİS TARAFINDAN GÖVDEDE ÇATLAK OLDUĞU DEĞİŞİM HAKKIMIZIN OLDUĞU VE KAYIT AÇILACAĞI BELİRTİLDİ ÇAĞRI MERKEZİNDEN ARANDIM VE DEĞİŞİM İÇİN İSTEDİĞİMİZİ MODELİ BELİRTEREK ÜRÜN FİYAT FARKINI HESAPLARINI NAKİT OLARAK YATIRDIM 29.09.2020 TARİHİNDEN SONRA 2 KEZ ARAMAMIZA RAĞMEN GERİ DÖNÜŞ YAPILMADI BUGÜN YİNE ÇAĞRI MERKEZİNİ ARADIM KAYDINIZI ALDIK İLETİYORUZ ACİLEYETİNİZİ DİYEREK TELEFONU KAPATIYORLAR ANTALYA GİBİ SICAK BİR ŞEHİRDE DOLAPSIZ NEREYE KADAR. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo TV Kimseye Tavsiye Etmiyorum...

Emrah BEY      15 TEMMUZ 2020  

 

Profilo TV im arızalı servisi 2 defa aradım gelmedi Sinop'ta bi kaç kişide de problem olduğu duydum Profilo TV i kimseye tavsiye etmiyorum yerli diye aldık ama TV de servis te problemli ikinci el olarak bir sitede satmayı düşünüyorum Profilo TV kimseye tavsiye etmiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Ürün Garantisi Bitmediği Halde Ücret Talebinde Bulundu...

Fatma HANIM      15 TEMMUZ 2020  

 

Sel dolayısıyla bulaşık makinesi su aldı çalışmıyor garantisi bitmediği halde yapımına 1000 TL istendi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Denen Markadan Uzak Durun...

Bayram BEY      7 TEMMUZ 2020  

 

2018 Yılında buzdolabı aldım 4 kere servis geldi. Ve son arıza sebebi değiştirilen parça ve fan motoru arızalı dolabının garantisi 2025 yılında bitiyor. 2 haftadır dolap bozuk halde bekliyoruz. Aradılar değişeceğini söylediler fakat bir daha dönüş yapan yok. Ben arıyorum kayıt aldım sizi arıyacaklar denip kapatılıyor. Fakat ne arayan var ne gelip dolabı değiştiren var. Bu mudur kurumsallık. En sonunda bir kamyona yükleyecem PROFİLO markası denen buzdolabını almış olduğum Beylikdüzü Media marketin önüne atacam buradan Media market yetkililerinden de destek ve yardım bekliyorum. Ben 2 haftadır bu sıcakta evimde PROFİLO denen marka yüzünden mağdur durumdayım ben düştüm bu duruma sizler düşmeyin ve bu PROFİLO denen markadan uzak durun. Birileri artık sesimizi duysun ve bu sıcakta bize destek olunsun. Media market yetkilileri en sonunda getirecem atacam kapınıza 2025 yılına kadar garantili yıl 2020 4 kere servis geldi ve hala PROFİLO denen marka buzdolabım bu sıcakta bozuk ve ilgilenen yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Profilo Yaptığınız Tek Şey Oyalamak...

Emine HANIM      1 TEMMUZ 2020  

 

Aldığım profilo cam kapaklı buzdolabı 1 ayı geçmesine rağmen hala bekliyor defalarca aradım yaptığınız tek şey oyalamak bulduğum her yere sizi şikayet edeceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK