Pronet Şikayetleri

Pronet Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 04

Cevap Sayısı   : 00

Pronet Aboneliğimizi İptal Etmiyorlar...

Sabri BEY    25 AĞUSTOS 2020  

 

ProNet 30.11.2012 tarihinde pronete evime alarm sistemi kurdurdum. 2 senelik sözleşmeler şeklinde. 2019 temmuz ayından beri iptal ettirmeye uğraşıyoruz. En son aradığınızda 2 aylık borcumuz olduğunu bu borcun 342 lira olduğunu ve ödedikten sonra işlem yapabileceklerini söylediler bizde bu parayı ödeyip bu sözleşmeyi iptal ettirmek için ödemeyi kredi kartı ile yaptık fakat hala sözleşmeyi iptal etmediler . Aradığınızda ise bize oyun oynuyorcasına telesekreterden müzik yayını yapıyorlar bizi mağdur ettiler . Biz tüketici haklarına baş vurduk bakalım sonuç ne olacak.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Pronet İptali İçin Uğraşıyorum...

Figen HANIM      12 AĞUSTOS 2020  

 

27 temmuz tarihinden beri Pronet iptali için uğraşıyorum. Verdikleri zamanlama içinde arayıp iptal istememe rağmen iptal etmedikleri gibi yüksek fatura tutarını yansıtmışlar. Üstelik her konuşmamda iptal bölümünün arayacağını, faturanın yansıtılmayacağını söylediler. Her konuşmada rasyonel ve açıklayıcıydım. Artık ödeme yapamayacağımı, bütçemin uygun olmadığını dile getirdim. Çok yoruldum çünkü iş tempom içinde sürekli bunu hatırlamak ve aramak zorundayım. Üstelik her konuşmada her şeyi baştan anlatıyorum. Aklım almıyor karşı karşıya kaldığım muameleyi. Tamam bir tür satış pazarlama taktiği izliyorlar ancak öylesine tadı kaçtı ki gerçek bir kabusa dönüştü. Lütfen artık iptal edin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Pronet Aboneliğimi İptal İşleminde Sorun Oluşturuyor...

Bilce HANIM      30 TEMMUZ 2020  

 

PRONET, Pronet Aboneliğimi İptal Ettirmek istedim ama Hizmet Almadığım ve kullandığım süre için fatura tahakkuk etmediği Halde 1800 TL faturalandırılmakta ve ceza olarak ödetmeye çalışıyorlar. Açık açık SOYGUN VAR! E devlet, CİMER, Sosyal medya, harekete geçirilecek ve herkesi bu PRONET belasından kurtaracağız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Pronet Aboneliğimi İptal Ettirdim Hizmet Almadığım Halde Her Ay Ücretlendirme Yapılıyor...

Zuhal HANIM      18 HAZİRAN 2020  

 

Yararlanmakta olduğum Pronet hizmetimi sonlandırmak istediğimi EKLİ TARAFIMCA İMZALI ABONELİK İPTAL VE SONLANDIRMA DİLEKÇESİ , TARAFINIZA BU E-MAİL ADRESİNDEN E-MAİL İLE ULAŞTIRILMIŞ TELEFON İLE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞEREK TARAFINIZCA SONLANDIRMA İŞLEMİ VE BORCUN OLMADIĞINA DAİR BİLGİLENDİRME VE TEYİT İŞLEMİ YAPILMIŞTIR. ABONELİĞİM İPTAL EDİLMESİNE VE CİHAZLARDAKİ SİNYALLERİN KESİLMESİNE VE SİSTEM İPTAL EDİLMESİNE RAĞMEN, İLGİLİ CİHAZLAR SÖKÜLÜP TARAFINIZCA TESLİM ALINMAMIŞ ,BORCU OLMAYAN ABONELİĞİM İÇİN HİZMET ALMADIĞIM HALDE TARAFINIZCA GEREK MESAJ GEREKSE DE TELEFON YOLU İLE ÖDENMEMİŞ BAKİYEMİN BULUNDUĞU HER AY ARTAN MİKTARLARDA TARAFIMA KULLANMADIĞIM HİZMETİN BEDELİ OLDUĞU SÖYLENMEKTE VE YANSITILMAKTA, ABONE NO S-525006 OLMASINA RAĞMEN C 1838834 NUMARALI ABONE DİYEREK HİZMET VE SİSTEM KAPATILDIĞI HALDE HAYALİ BORÇ MİKTARLARI MESAJ OLARAK GÖNDERİLEREK VERİLMEYEN HİZMETİN BEDELİ İSTENMEKTEDİR. ÖNCELİKLE İPTAL VE SİSTEMİ SİNYAL OLARAKTA KAPATILAN ABONELİĞİME AİT KULLANMADIĞIM İLGİLİ CİHAZLARIN TARAFINIZCA SÖKÜLÜP TESLİM ALINMASINI ,TARAFIMA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANMADIĞIM HİZMETİN FATURASI VEYA BEDEL VEYA SÖKÜM DEMONTAJ BEDELİ YANSITILMAMASINI ,HİÇ BİR İŞLEM YAPILMAMASI HALİNDE ANAYASAL İLGİLİ MERCİLERE TÜM ŞİKAYET VE HUKUKİ,CEZAİ HAKLARIMI KULLANACAĞIMI İHBAR VE İHTAR EDERİM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK