Protein Market Şikayetleri

Protein Market Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 20

Cevap Sayısı   : 00

Protein Market Ürünüde Paramıda Göndermedi..

  Alpaslan BEY    01 EKİM 2020

  

Protein market Bu siteden 41 gün önce bir ürün aldım aldığım sırada 3 8 iş günü içinde ürün kargolanacaktır diye mesaj geldi daha sonra kargo takip mesajı gelmediği için aradım ilk aradığımda hemen gün içinde size takip mesajı gelecekti dendi daha sonraki aramalarımda kargolar geri çekildi tekrar çıkışı yapılacak dendi geçen zamanda daha sonraki yalanları ise şirket el değiştirdi oldu şimdi tekrar arıyorum 41 gün olmuş hala aynı yalanları söylüyorlar insanları resmen dolandırıyorlar şirket prensibi müşteri memnuniyeti değil resmen insanlara yalan söylemek olmuş bir an önce firma hakkında yasal işlem yapılması gerekiyor daha fazla insan dolandırılmaması için 41 gün olmuş ne ürün gönderilmesi var ne para iadesi var Ürün iadesi yapılamıyorsa firmanın müşteriyi bilgilendirip otomatik para iadesi yapması gerekiyo​r

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Telefonlarıma Ve Maillerime Cevap Vermiyor...

Ümit BEY       17 AĞUSTOS 2020

  

04.07.2020 tarihinde proteinmarket.com adresinden 400 lira alışveriş yaptım. 8 iş günü içinde kargoya verileceği bilgilendirmesi yapıldı. Ürünleri hala hazırlanıyor gözüküyor. Telefonlara ulaşılamıyor, maillere cevap vermiyorlar. Araştırdım, binlerce insan benimle aynı sorunu yaşamış. Ben Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurumu yaptım. Cimer ve Siber Suçlar'a da ihbar da bulundum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Haftalar Geçti Ürünümü Göndermedi...

Selam BEY       26 TEMMUZ 2020

  

Aldığım ürünü göndermediler haftalar geçti iptal ettim haftalar geçti parami yatırmıyorlar hiçbir yerden adam gibi cevap vermiyorlar. Bu adamlar tam bi dolandırıcı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market İade Ödemesini Sürekli Erteliyor...

Abdülkadir BEY       24 TEMMUZ 2020

  

Protein ve karbonhidrat siparişi verdim parayı hesaplarına havale yaptım ürünümü göndermediler paramı iade istedim 10 gün içerisinde yatıracaklarını söylediler ve her aradığım da sürekli erteliyorlar . İnsanları bu şekilde dolandırma yoluna başvurmuşlar site resmî site olarak görünüyor fakat alakası yok gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Kesinlikle Dolandırıcı...

Selam BEY       21 TEMMUZ 2020

  

Bu site dolandırıcı arkadaşlar kesinlikle alışveriş yapmayın parayı yatırırsınız ürünü yollamazlar parayı geri almak için ise çok uğraşırsınız taktikleri ise parasının arkasını aramayan vatandaşların parasına yatmak bunlardan mağdur olan varsa bankadan ters ibraz isteyip parasını alsın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Müdürü İle Görüştüm Beni Engelledi...

Gürkan BEY       14 TEMMUZ 2020

  

Sipariş vereli 1 ayı geçti ücretini peşin verdim. Ürün gelmedi arıyorum teli açmıyorlar hep meşgul yalanı. Baran diye müdür denen birini aradım engelledi. Açıkcası paramın üstüne yattılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Neredeyse 1 Ay Oldu Param İade Edilmedi...

Fırat BEY       13 TEMMUZ 2020

  

Hardline BCAA Fusion 500 Gr Shaker/1x Tek Kullanımlık Protein 1 Saşe/1x Tek Kullanımlık Protein 1 Saşe Ürünü19.06.2020 tarihinde satın aldım. Ürün günler geçmesine rağmen kargolanmadı. Çözüm için müşteri hizmetlerini defalarca aradım, her seferinde 5 er dakika beklettiler ve telefon kapandı. Mail attım sağlıklı dönüş olmadı. Siparişi iptal ettim 8 gün içinde para heaba geçer diye mail attılar. bugün ayın 13 ü. Yani 13 temmuz. Neredeyse 1 ay oldu param iade edilmedi. Ne yapmalıyım? 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market 45 Gündür Ürünümü Göndermedi...

Halil BEY       9 TEMMUZ 2020

  

Merhabalar yaklaşık 45 gündür protein marketten ürün alıp ücretini ödediğim halde göndermiyorlar defalarca mail attım canlı destek hattına bağlandım telefon görüşmesi yaptım göndermediler sadece oyalıyorlar ürün gönderimi yapılmıyor maalesef para iyi adresi nde yapmıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Ürün Kargoya Verildi Diyerek İnsanları Oyalıyor...

Halil BEY       26 HAZİRAN 2020

  

7 Mayıs tarihinde siparişini verdiğim kargo sözde 8 iş günü içerisinde teslim edilecekti ancak mayıs ayında ürün kargo için hazırlanıyor diye mesaj gelmesine rağmen gelmedi. En son 22 Haziranda ürünün kargoya verildiği iletildi ama ne kimseye ulaşabiliyorum ne de takip numarası gönderildi. Anlayacağınız üzere sadece oyalıyorlar insanları. Havalede yapıldığı için paramız yandı. 3 kuruş fazla verip güvenilir yerlerden alışveriş yapın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Ne Ürünümü Gönderdi Ne Para İadesi Yaptı...

Ömer BEY       25 HAZİRAN 2020

  

PROTEİN MARKET GIDA TAKVİYELERİ TİC.LTD.ŞTİ. Tarafından internet üzerinden açık olan bir site var protein takviye gıdaları satıyor siteden alışveriş yaptım 23.04.2020 tarihinde sipariş ettiğim ürünü ne kargoya verdiler ne de para iadesi yapıyorlar binlerce kişi bu durumdan mağdur durumda lütfen ilgililerin dikkatine siteyi kapatın ve ardındakilerini bulun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Siparişim Ettiğim Ürünü Göndermediler...

Hüseyin BEY       23 HAZİRAN 2020

  

Sipariş ettiğim ürünü göndermediler paramı da iade etmediler ne zaman arasam şirket el değiştiriyor ve şikayetim kaldırmadığım takdirde para iadesi yapmıyoruz deniyor dolandırıcılık bu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Bir Buçuk Aydır Siparişim Gelmedi...

Rıdvan BEY       16 HAZİRAN 2020

  

Adını bile anmak istemediğim bu firmadan ürün sipariş verdim ve bir buçuk aydır ne bir ürünüm geliyor ne bir kargo numarası geliyor ne bir telefona bakılıyor. Bu mesajımı hangi tüketici görürse bu firmayı ilk ve son olarak unutsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Ürünümü Göndermedi Ücret İadesi de Yapmadı...

Ayşe   HANIM       14 HAZİRAN 2020

  

2 ay önce internetten sipariş verdim. Ürün gönderilmedi iptal ettim paranız yatacak dediler. Bir buçuk ay oldu nerdeyse oyalıyorlar. Asla ordan bir şey almayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Parayı Alıp Ürünleri Yollamıyor...

Gökhan   BEY       5 HAZİRAN 2020  


15 mayıs 2020 de ödemesini havele ettiğim ürünlerim aradan 21 gün geçmesine rağmen kargoya verilmedi ve dönüş yapılmadı. Aradan zaman geçince araştırdım ki herkese aynı şeyi yapıyorlarmış. Parayı alıp ürünleri yollamıyorlar. Mağdur oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Şikayet Edince Siparişimi Teslim Edildi Gösterdi...

Emre  BEY       1 HAZİRAN 2020  

 

Ürünümü kargoya vermediler. Müşteri temsilcisi ilgisiz. Şikayet oluşturunca teslim edildi gösterdiler. Tehdit edildim gerekli mercilere şikayetimi iletiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market 400 TL Değerindeki Siparişimi Göndermedi...

Oğuzhan BEY       31 MAYIS 2020  

 

3 ay önce vermiş olduğum ve ücreti peşin alınan malzemelerin gönderilmemesi. Ne kadar iletişim kurduysamda hiçbir şekilde malzemeler bana ulaşmamıştır. 400 tl değerinde siparişimi göndermediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market 6 Ay Oldu Siparişim Gelmedi...

Galip BEY       30 MAYIS 2020  

Yaklaşık 6 ay önce 260 tl değerinde ürün siparişi verdim. Ürünümü göndermediler ve 4 ay öncesine ürün iptalini para iadesini talep ettim. Paramı geri vermediler. Lütfen yardımcı olun dolandırıldım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Paramı Yatırmıyor...

Batuhan BEY       11 MAYIS 2020  

 

Protein market adında bir siteden bir ürün sipariş vermiştim ürün zamanında teslim olmadığı için iptal ettirdim daha sonra paramın iadesini istedim ve bana söylenilen 6-10 iş günü içinde yatırılacağı yönündeydi fakat cumartesi bu süre doldu ve bugün pazartesiye olmakla birlikte hala param yatırılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Oyalıyor...

Ünal BEY       10 MAYIS 2020  

 

proteinmarket.com.tr adresinden 04.07.2020 tarihinde protein tozu siparişi verdim havale ile ödeme yaptım 1 ayı geçti halen daha kargom gelmedi 17 gün boyunca her gün aradım beni oyaladılar bugün kargoya verilecek yarın verilecek diye sonradan aradım beni hattan düşürdüler şikayet edeceğimi söyledim 17 gün sonra siparişiniz onaylandı diye mesaj geldi halen daha hazırlanıyor diye gözüküyor gönderdiğim paranın dekontu elimde e-posta üzerinden gönderdiğim mesajlarda sabit gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Protein Market Dolandırdı...

Müslim BEY       6 MAYIS 2020  

 

Protein market.com dan ürün sipariş verdim havale ile belirtilen adrese kargo gönderilmedi geri iade istedim para mi vermediler ve bu site birçok insani madur etmeye devam ediyor ve hala satış yapıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK