PTT Kargo Kargom 1 Haftadır Dağıtıma Çıkmadı...

Aylin HANIM    29 TEMMUZ 2020  

Evim Elazığ merkezde olmasına rağmen kargom 1 haftadır hala dağıtıma çıkmadı. İletişime geçmek istiyorum fakat telefonlarıma cevap verilmiyor. Kargomun en erken zamanda tesliminin yapılmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Adrese Geldik Deniyor Ama Gelmiyor...

Sibel HANIM    28 TEMMUZ 2020  

Ataşehir ptt dağıtım kargomu teslim ettiklerine dair trendyoldan mail geldi saatine baktım o saatte benim bebeğim uyuyordu ve ev sessizdi duymama ihtimal söz konusu bile değil daha önce ailemin başınada geldi geldik diyorlar fakat gelmiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum...

Gülşah HANIM    27 TEMMUZ 2020  

Ptt Balıkesir Plevne şubesinden teslim almam gereken bir kargo vardı. İşte olduğum ve katiyen telefonlarım açılmadığı için çalışan aracılığıyla Kepsut şubeye aktarımını yaptırdık. Şubeden almaya gittiğimdeyse Ankaraya geri yollandığını söylediler fakat kargo barkodunu yazınca hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Yanlış barkod yazıyor. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kargolar Neden Dağıtıma Çıkmıyor...

İsmail BEY    25 TEMMUZ 2020  

PTT kargo 23.07.2020 tarihinde saat 09:00 da Edirne merkez şubeye gelen kargomu 3 iş gününde dağıtıma çıkarmadı. Cumartesi günü 25 temmuzda şubeye gittiğimde teslimat olmadığını söylediler. Kargom pazartesiye kaldı. Hadi benimki çok önemli bişey değil. Bu kargoda hastalar için gerekli bir malzeme de olabilirdi. Kargoyu çıkartmama sebeplerini öğrenmek istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kargomun Eksik Parçası Nerede Bilgi Alamıyorum...

Adile HANIM    23 TEMMUZ 2020  

14 Temmuzda mersinden adıma kargolanan ürün eksik geldi şube bulursak göndeririz diyor ptt şikayet hattı şubeye çözün diyor posta dağıtım merkezinin numarasını verdiler aradım Bi bayan çıktı anlattım hanımefendi bir yere aktarıyorum dedi telefonu yüzüne kapattı ve engellendi şu anda 0342... bu numaraya arama yapamıyorum kargomun eksik parçası nerede bilgi alamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Evde Olmama Rağmen Eve Geldik Yoktunuz Yalanını Söyledi...

Tuba HANIM    17 TEMMUZ 2020  

Konya ptt kargo 17072020 de siparişin kargo şirketine geldi 18.07.2020 de ben evde olduğum halde bana mesaj gönderip eve geldik yoktunuz kapıya kâğıt bıraktık diye. Kargo takibe mesaj atmışlar fakat ben evde kargo bekliyordum hiç kimse adresine gelmedi ve kapıya kâğıt falan bırakmamışlardır gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kadar Rezil Bir Kargo Şirketi Görmedim...

Ayşe HANIM    17 TEMMUZ 2020  

Hayatımda bu kadar rezil bir kargo şirketi görmedim ya Van'dan adanaya bir günde gelen kargo bir haftadır elime ulaşmadı Adana'da olmasına rağmen ve bu ilk olan bir şey de değil diğer marka kargo şirketleri bir gün içersinde elimize ulaştırıyor da nasıl oluyor PTT gibi büyük şirket ulaştıramıyor nasıl bir saçmalık ne verdikleri kodla sitelerine girdiğimde zimmete alındı yazıyor bir haftadır zimmette kargo yetkilisine sorduğumda da yok öyle bir şey dediler madem yalan bir site neden barkod kodu veriyorsunuz böyle bir saçmalık olamaz bu kadar ucuz olunamaz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Ürünlerimi Eksik Teslim Ediyor...

Nurgül HANIM    13 TEMMUZ 2020  

Ürünün 5 gündür ptt kargo Nilüfer şubesinde ama evime getirilmedi. 12 temmuz da evime ptt kargo geldi bir ürünümü teslim etti diğer ürünlerim yok ertesi gün gelen mesaj da eve gelip evde bulamadıklarını söylemişler nasıl oluyorsa o iş. Arıyoruz 10 dk dan fazla bekletiyorlar ama kesinlikle cevap veren yok. Ürünlerim bozulmuştur sıcaktan zararım ne olacak?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Evde Olmama Rağmen Adreste Kimse Olmadığı Beyan Edildi...

Aliseydi BEY     13 TEMMUZ 2020  

PTT kargo bugün bana ait bir kargo geldi ama kargoyu taşıyan sorumlu kişiler evde olmama rağmen evde kimse olmadığını bana mesaj yoluyla ileterek kargoyu şubeden alın dediler ve kapıda ödeme olan ücreti benden de talep ettiler durumu anlattım ama ama yinede aldılar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Adrese Teslim Edilmesini İstediğim Halde Teslim Edilmedi...

Ahmet BEY     12 TEMMUZ 2020  

Göndermiş olduğum kargolarım adrese teslim edilmesini istediğim halde teslim edilmemiştir. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Kargo sahiplerinin yaşlı olduklarından dolayı PTT kargo şubesinden gidip alacak durumda değildirler. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini temenni ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kadar Duyarsız İlgisiz Bir Kargo Yok...

İpek HANIM     9 TEMMUZ 2020  

1 ayda anca gelen bi kargom oldu önce izmir istanbul gezdi Sonra dağıtıma çıktı evde yok dendi yakın şubeye almaya gittim tekrar dağıtıma çıktı dendi 3 kere şubeye gidildi güya 3 kerede eve gelindi 3 haftada anca kargoya ulaşıldı umursamaz tavırları da çabası ptt kadar duyarsız ilgisiz başka bi kargo yok dağıtım elemanını da ayrıca şikayet açmama rağmen gelindi dendi nerde haber kağıdı evdeydim evden geldim yetkililer takibi iyi yapması lazım kendi çaplarında krallık kurmuşlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Adres Yetersiz Gerekçesi İle Kargom Geri Döndü...

Yıldız HANIM     8 TEMMUZ 2020  

Flormar (COSSTA) 311324755 sipariş nolu, 462835781 teslimat nolu kargom adres yetersiz gerekçesi ile geri dönmüş. Eve bir ptt görevlisi gelmedi. Ürünümü en kısa zamanda almak istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Ürün Kargoya Veriliyor Kargomu İşleme Almıyor...

Beyzanur HANIM     6 TEMMUZ 2020  

Hepsi buradadan bebeğim için mama siparişi verdim azda değil 250lira. Kargoya verildi fakat kargo işleme almamış ve çözüm bulmuyor hepsi burada bunu yapan da ptt kargo.iki hafta olacak hala bir çözüm yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Dağıtıma Çıkmıyor Şubeden De Kargomu Teslim Etmiyor...

Sedef HANIM     23 HAZİRAN 2020  

Adana Seyhan kargom 3 gündür ptt iş yerine gelmiş görünüyor adresim açık bir şekilde belirtilmiş olmasına rağmen hala gelmedi hiçbir şekilde telefonlara bakmıyorlar kargo takibinden bakıyorum ve hala kargom Seyhan posta dağıtım da görünüyor acaba kaç gün sonra dağıtacaklar telefonlara neden bakmıyorlar ne kargoları dağıtıyorlar ne telefonlara bakıyorlar oraya gidip almak istediğimizde vermiyorlar amaçları ne!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Çağrı Merkezinden Sağlıklı Olarak Yardım Alamıyorum...

Sümbül HANIM     21 HAZİRAN 2020  

Ptt kargo iki parça şeklinde 15 haziranda Kayseriye dağıtım merkezine teslim edilen kargo paketlerimden birini gecikmeli olarak 20 Haziran da ulaştırdı fakat diğer paketim aynı kilo, aynı hacim, aynı yerden aynı yere olmasına rağmen hala ilk teslim alan Kayseri noktasında. Çağrı merkezinden sağlıklı olarak yardım alamıyorum bana Kayseri'nin numarasını veriyorlar ancak onlar da telefonu bile açmıyor madur durumdayım. Kargo yoğunluğu nedeniyle gecikme olsaydı biri gelip diğeri kalmazdı. İnternet ten aldığım ürüne ulaşamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kargomu Şubeden Teslim Almak İstedim Vermediler...

Seda HANIM     17 HAZİRAN 2020  

Kargomuz verileli 1 hafta oldu 3 gündür Ptt Bahçelievler şubesinde beklemekte olduğunu gördüm. İnternet sitesinden, daha fazla beklememek adına gidip kendim almak istedim. Gittiğimde bana kargonun verilemeyeceğini söylediler. Yarın için dağıtıma çıkacakların arasında olmadığını söylediler bende cuma günü şehir dışına çıkacağımı ondan sonra kargonun bir öneminin kalmadığını kendilerine ifade ettim. Onlarda bana ellerinden bir şey gelmediğini söylediler. Kargom orda olmasına rağmen alamadım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Kargo Bilgisi Edinmek İçin Şubeye Gidiyorum Sistemin Çöktüğünü Söylüyor...

Seda HANIM     16 HAZİRAN 2020  

Kayseri PTT kargo şubesi sefa merveden yapmış olduğum alışverişi PTT kargo aracılığıyla gönderdiler fakat 28.05 te ki kargom hala elime ulaşmadı. Şubeye iki defa gittim. Sistemimiz çöktü dediler. İşten çıkıp izin alamıyorum. Kargoma ulaşamıyorum. Bir çözüm yolu istiyorum artık yeter lütfen sorumsuzlukları insanları kapıda azarlamaları yerine çözüm bulma yok. O kadar insan kapıdan dönüyoruz. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Parayı Peşin Alınca Hizmetten Kaçıyor...

Serap HANIM     16 HAZİRAN 2020  

08.06.2020 TARİHİNDE ÜRÜN ALDIM. 12.06.2020 TARİHİNDE BEYLİKDÜZÜ PTT KARGO GÖREVLİSİ ARADI. KARGOM ELBİSEYDİ EVRAK DEĞİLdi VE GÜVENLİĞE BIRAKIN DEDİM YAvDA KARŞI PASTANEYE KURYE GÖREVLİSİ ARAYACAĞIM DEDİ VE TELEFONU KAPATTI. SONRA ARAMAMA RAĞMEN MEŞGÜLE VERDİ. KARGO TAKİP BAKTIĞIMDA ADRESTE YOK KAPIYA KAPALI ZARF BIRAKILDI NOTU GEÇİLMİŞ. MAALESEF ÖYLE BİR KAĞIT BIRAKILMAMIŞTI. HAFTA SONU GİRDİĞİ İÇİN ARAYA PTT GİDEMEDİM VE 15.06.2020 PAZARTESİ 0212.886.31.11 NOLU TELEFONU ARADIM. 09.05 SAATLERİNDE BİR BAYANLA GÖRÜŞTÜM KARGOMUN AYNI GÜN İLETİLİCEĞİNİ SÖYLEDİ VE KARGOM 15.06.2020.SAAT 10.35 ÇIKIŞI GÖRÜLDÜ KURYEDE VE MALESEF AYNI GÜN AKŞAM 16.50 MESAJ GELDİ EVDE OLUNMADIĞI İÇİN BÜYÜKÇEKMECE PTT KARGO ŞÜBESİNE BIRAKILDI BİZZAT KENDİNİZİN GELMESİ GEREK DİYE VE EVDE 24 YAŞINDA OĞLUM 20 YAŞINDA KIZIM VARDI. SİTE GÜVENLİĞİ BİZZAT GİTTİM PTT KARGO SİTEYE GİRİŞ YAPMADI DEDİ. GELDİ GİBİ GÖSTERİP MALESEF GELMEMİŞLER. MESAJDAN SONRA TEKRAR .0212.886.31.11 NOLU TELEFONU ARADIĞIMDA TEKRAR BAYANLA GÖRÜŞTÜM BENİ DİNLEDİLER SONRA BİR YERE BAĞLADILAR TELEFON DEFALARÇA ÇALDI AÇAN OLMADI. SONRA 10 KERE ARADIM MEŞGÜLE VERDİLER. İSTENİLDİĞİ VAKİT SİTEM KAMERALAR VAR PTT KARGONUN GELMEDİĞİNİ İSPAT EDERİM. YANİ PARAYI PEŞİN ALINIYOR DİYE HİZMETTEN KAÇILIYOR. MALESEF BU DURUMDA MAĞDUR OLDUM. MADDİ MANEVİ GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo Siparişim Uzun Bir Süredir Gelmiyor...

Bekir BEY      9 HAZİRAN 2020  

Marka değil PTT ye şikayetim uzun zamandır Tendyoldan ürün siparişi veriyorum. Diğer kargolar da pandemi zamanında bile en fazla 3 günde kargo evime geldi. PTT ise 9 gün oldu. Yahu ve takip ettiğimde 3 gündür kargom PTT de bekletiliyor. Trendyol kesinlikle sipariş verdiğimde kargoyu PTT görürsem iptal ederim siparişi bilginiz olsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

PTT Kargo İle Satıcı Arasındaki Sorun Bana Yansıyor Ücretimi Yatırmıyor...

Bekir BEY      8 HAZİRAN 2020  

Trendyol mağazasından 6 Mayıs 2020 tarihinde aldığım 137 TL değerinde Emsan Tost gril ürün PTT kargoya verildi ama kargo Ankara'da kayboldu. 18 Mayısta kargo durumunu bildirerek işlemin iptalini istedim. İşlemin iptal edildiğini incelemeler sonucunda ücretin iade edileceğini bildirdiler ama üzerinden 20 gün geçmesine rağmen hala inceleme devam ediyor diye ücretini iade etmiyorlar. Satıcı firma ile PTT kargo arasındaki sıkıntıyı bana yansıtıp ücretini ödemiyorlar. 137 TL ücretimin ödenmesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.