Saat & Saat Servisi 1 Ay Geçti Hala Saatim Elime Ulaşmadı...

Burcu HANIM      1 TEMMUZ 2020  

Saat&saat bodrum şubesine saati tamir için götürdük yetkili kişi tamir için İstanbuldaki teknik servise göndereceklerini ve en geç 20 gün içinde bizim elimizde olacağını söyledik ve saatimizi teslim ettik ancak 1 ay geçmesine rağmen şubeden bir cevap gelmemesiyle birlikte bizde lütfen saatimizi şubenize göndertin sizden alalım biz başka yerde yaptırıcam dedik ancak bize bodrum şubesi teknik servis 1 ay kapalı olucak ne biz nede siz saatinizi şubemize ulaştıramayız dediler lütfen yardım edin bizi sallamadılar bile.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Saat & Saat Devamlı Sorun Oluşturuyorsun...

Fulya HANIM     17 HAZİRAN 2020  

Saat&saat markasının internet sitesinden ürün satın aldım. Ürünün gideceği adresi yazmış olduğum kaydetmiş olduğum halde ürünü fatura adresime göndermekte ısrar ediyorlar. Düzeltmeyiz diyorlar. Herkes işini düzgün yapsa olmaz tabi devamlı sorunsun Saat&saat.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Saat & Saat Ellerinde Kalan Kötü Ürünleri Satmaya Çalışıyorlar...

Gökhan BEY     9 HAZİRAN 2020  

30 mayısta saat siparişi verdim sitede kalan ürün 1 diye yazıyordu neyse ödemeli yaptım. Ertesi gün siteye girdiğimde farkettim ki neredeyse tüm saatlerde son 1 ürün diye yazıyor siparişim. 7.gün geldi ama kutudan hiç alakası olmayan farklı bir model saat geldi ve kesinlikle elde kalan ve satışı yapılmayan bir model. Daha sonra mail attım inceleceğiz dediler. Evlilik yıl dönümü için aldığımdan gelmesi için acele ediyorum tabi çünkü aldığım saat siyah gelen saat kırmızı hata ise (ben inanmıyorum) mailde resimlerini ve kodlarını belgelendirerek attım. Aynı anda kargo yaptım ve kargo bilgilerinide ilettim hala dönecekler diye bekliyorum. Kesinlikle internet üzerinden alışveriş etmeyim üzülürsünüz. Elde kalan stoğu eritmeye çalışıyorlar bilginiz olsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.