Simfer Şikayetleri

Simfer Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 03

Cevap Sayısı   : 00

Simfer Ürününün Arkasında Durmuyor...

Şerafettin BEY       22 TEMMUZ 2020  

 

Selam 1.5 yıl önce Simfer ankastre takım aldım aldım alalı davlumbaz ses yapıyor servis geldi gitti yapamadılar ses devam ediyor. Şimdi de fırın kapağı tam örtünmüyor servis geldi menteşe arızası dedi menteşelerin birini deyişti örtünmeye başladı bir hafta sonra yine aynı arızayı verdi servis geldi kullanıcı hatası diyorlar yine menteşe arızası. Söyledikleri kapağın üstüne ağır yük koyulmuş bu garanti sayılmaz ücretli yaparız bir üretici sattığı malım arkasında durur bunlar bu kadar duruyor kesinlikle Simfer marka almayın servis yönünden iş yok hemen arızaları kullanıcı hatası deyip geçiyorlar çocuk mu kandırıyorsunuz. Şimdi gidip Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Simfer Ocağımı Bir Türlü Yapmıyor Değiştirmiyor...

Fatih BEY       8 MAYIS 2020  

 

SİMFER BEYAZ EŞYA 1 yıl öncesi elektrik li Ocak aldım ve aldıktan sonra arıza yaptı servisi aradık servis gelip cihazı söktü 40 gün sonra ocağımızı tekrar getirdi yapıldı dedi ve aradan belli bir süre sonra yine tekrar arıza çıkardı servis geldi Tekrar söküp götürdü cihazı Ve 45 gün sonra cihazımız yapıldı diye tekrar getirip monte edildi ve hala aynı sorunu yaşıyorduk üçüncü kez yine servis aradık Ocak elektrikli olduğu için evde yangın çıkaracaktım yetkililerden defalarca Bu ocağın değişmesini talep ettim ve bir sonuç elde etmedim ocağımız üçüncü kezdir servise gitti çok mağduruz ve bu mağduriyetimizi hiçbir şekilde çözümlemediler SİMFER Markalı Ocak firmasından şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Simfer Yanlış Bilgi Verdi...

Merve HANIM    9 EYLÜL 2020  

 

Simfer oscar ankastre set. Simfer oscar siyah ankastre set aldım Şubat ayında. Filtresini makinada yıkanabilir dediler ve dedikleri gibi yaptım makinada yıkadım karardı ücretsiz değimisini istedim ücrete tabi dediler. Sonuçta onların bilgilendirmesi uzerine makinada yıkadı sonuc kararma ve bunu servis karşılamıyor.

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK