Şok Market Şikayetleri

Şok Market Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 21

Cevap Sayısı   : 00

Şok Market Uygulamasından Sipariş İptali Yaptım İademi Gelip Almadılar ...

Bahar HANIM     26 TEMMUZ 2020  

Şok uygulaması üzerinden yaptığım siparişte en düşük 50 TL sepet tutarı olması gerek. İhtiyacım olan ise sadece dereotu idi. Sistemden dereotu için yaptığım alışverişimi yarım saat sonra teslim aldım fakat teslimat gerçekleştikten sonra dere otum ile birlikte birkaç siparişimin de eksik olduğunu farkettim. Mağazada kalmamış diye bir cevap aldım karşı taraftan. Olmayan bir ürünü market uygulamasına koyamazlar. Koyuyorlarsa getirmek durumundalar. Siparişimi iptal etmek istediğimde gelip almadılar. Migrosta bu tarz durumlarda alışverişi hazırlayan kurye öncelikle arayıp ürünün kalmadığını siparişi yine de isteyip istemediğimi sorarken, şok çalışanları iademi gelip almıyorlar. Mağaza yoğun diyorlar. Yeni sipariş istesek yoğun mu diyecekler hiç sanmıyorum. Hem beni yarım saat beklettiler hem de dışarı çıkıp dereotu almak zorunda bıraktılar. Eve sipariş teslimi yapıyorlarsa biz de bunu tercih ediyorsak bunları yaşamamamız gerekiyor. Ve şikayetim için ilgileneceğiz iadenizi alacağız demelerine rağmen iki gündür gelen giden yok. Böyleleri iş yapmasın Bi zahmet.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Ürünlerinde Fiyat Etiketi İle Kasadaki Fiyat Farklı...

İsmet BEY      19 TEMMUZ 2020  

Mahallemde bulunan şok marketten her gün alışveriş yapıyorum, zaman zaman aldığım ürünlerde raftaki fiyat etiketi ile kasadaki fiyatlarda oynama oluyor. Bu olayda başıma birkaç kez geldiği için şikayet etme gereği duydum. İnsanları resmen keriz yerine koyuyorlar, kasiyere ürünün raftaki etiket fiyatını söylüyorum ısrarla yanlışım olduğunu söylüyor bende etiketi kendisine kadar söküp getiriyorum. Hatalarını kabulde etmiyorlar yoksa bilerek mi yapılıyor anlayamadım, her seferinde de fiyat farkını da vermiyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Ürünlerimi Eksik Gönderdi...

Uğur BEY      16 TEMMUZ 2020  

Şok market cepte sipariş uygulamasından kesinlikle alışveriş yapılmasın çünkü teslimat zamanı 15 .00 ile 16.00 arasında idi ne hikmetse saat 18.20 getirdiler getirdiklerinde ürün eksikleri bulunmakta sorduğumda bu ürünün parası edilecek deyip gidiyorlar. Üstelik sormasan hiçbir şey demiyorlar. Fiyasko bir market.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Uygulamasındaki Siparişlerim Geç Geldi...

İlker BEY      5 TEMMUZ 2020  

Şok market. Uygulama üzerinden sipariş verdim 5.7.2020 saat 10 ile 11 arasında teslim edilmek üzere. saat 12 30 kadar bekledim uygulamada hala hazırlanıyor yazdığı için iptal etmek istedim iptal işleminin nasıl olacağına baktım ürünler hazırlanıyor aşamasında ise yapılıyor yazdığı halde iptal işlemi yapılmadığınan müşteri hizmetlerini aradım 12.36 da oradaki bayan biz yapamıyoruz buradan ancak sisteme kayıt açarız genel merkez yapar dedi! Benim evden çıkmam gerektiğini belirttim ürünleri göndermeyin dediğim halde saat 13 45 de telefon açıyorlar ürünleri getirdik ben evde değilim saat 11 e kadar getirecektiniz diyorum e ne yapalım mağazada kimse yoktu diye bir cevap kardeşim benim sorunum mu bu saate kadar bekliyecek değildim ben aradım iptal ettirdim diyorum akabinde ne yapayım almayacak mısın diye soruyor bana evde değilim arkadaş çıktım dedim kapattı. Sonrası daha iyi şok uygulamasından bilgilendirme mesajı ürünleriniz teslim edildi memnun musunuz? Ya arkadaş güler misin ağlar mısın. Şoktan alışveriş yapmayın yaparsanız gerçekten şoka sokuyorlar insanı. Paranla rezil olmak dedikleri bu olsa gerek.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Paylaşılan İndirimler Üzerine Markete Gidiyoruz Ürünler Yok...

Nilüfer HANIM      1 TEMMUZ 2020  

Merhaba, şok marketlerde paylaşılan indirimler üzerine markete gidiyoruz. Mağaza açılıyor 09:03 de markete giriş yapıyoruz. Ürün yok ve çalışanlar tarafından ürün gelmedi deniyor. İndirim ürünler bir gün önce mağazaya geliyor. 09:03 de mağazaya giriş yapıldığında ürünün olmama şansı yok. Sizden önce mağazaya giren olmadığı için de satılma ihtimali yok. Çalışanlar doğru bilgi verilmesi konusunda uyarılmalı. Kendine veya bir yakınına almış olabilir en azından dürüstçe dile getirilmeli.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Bir Akşam Önceden Sipariş Verilerek Satış Yapıldığını Bilmiyordum...

Kubilay BEY      30 HAZİRAN 2020  

Kağıthane çeliktepe de üç adet şok market var, büyük olan mağazaya ayaklı ışık almak için gittim, bir tanesini yanımda müşteri aldı diğer iki tanesinide dün akşam müşteriler parasını kimlik vb şeyler bırakmışlar siparişini vermişler şimdi gelip almalarını bekliyorlarmış, şok markete bravo bu şekilde randevulu, bir akşam önceden sipariş verilerek satış yapıldığını bilmiyordum ! bu konuda şok market tarafından mağdur edildim, diğer iki markete de zaten gönderilmemiş bu ürün, ayrıca şok marketin şikayet hattını aradım, sürekli müzik dinletiyorlar, kimse telefonları açmıyor, BRAVO ŞOK MARKET !

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market İndirim Fiyatını Satmıyor...

Nurdan HANIM      29 HAZİRAN 2020  

Şok market latex eldiven aldım üzerindeki fiyat 8.75kasaya geldiğimde 14.99 8 adet almıştım niye Böyle dediğimde fiyat değişti dediler madem fiyat değişti niye eski fiyattan öyle duruyordu eldivenler ve fiyat etiketi ben fazla para ödediği mi düşünüyorum etiket fiyatından vermeleri gerekiyordu bununla ilgili bana görüldü geri dönüş sağlanmasını rica ediyorum elimde fatura etiket resimleri mevcuttur faturalar ve etiket resimleri mevcuttur Kavacık şok marketten aldım Şenevler şok market.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Tekstil Ürün Değişimi Olmadığı İçin Farklı Şubeden Değişim Yapmadı...

Çiğdem HANIM      21 HAZİRAN 2020  

Şok marketten alışveriş yaptım ama tekstil ürünü olmadığı için evime en yakın yerden değiştirmek istedim gel gör ki ne mümkün değişim olmuyormuş aldığım şubeye gitmem gerekiyormuş.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Çalışanları İçin Dezenfektan Sağlanmalı ...

Semra HANIM      14 HAZİRAN 2020  

ŞOK market çeşme mağazasında maalesef acil durumda kullanılabilecek herhangi bir dezenfektan yok. Günde en az 500 kişiye hizmet veren bu mağazalarda personel gün boyu çok kez para ile temas ediyor malları elliyor ve ellerini dezenfekte edemiyor. Bu çocuklar hepimizin çocukları ve bu çocukları korumak sizin göreviniz olmalı bu kadar bir masraf şoku iflas ettirmez sanırım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Mağduriyetimizi İlettiğim Halde Yardımcı Olan Yok...

Ekrem BEY       2 HAZİRAN 2020  

Malatya 182 Sivas caddesindeki şok marketten 305 TL birine para gönderdim. Lakin kasiyer işini düzgün beceremediğinden yolladığım para işlemi askıda kalmış. Müşteri hizmetlerini aradığımızda bizden bilgilerimizi IBAN dahil alarak parayı gün içinde hesabımıza yatırılacağını söyledi. Ama 2 gündür tık yok. Tekrar aradığımızda sepetleyip durdular. Genel müdürlüğü aradım. Orada bir hanımla muhatap olduk. Oda bilgileri aldı. Sonuç sıfır... Sizi kime şikayet edeceğiz anlamadım. Mağduriyetimizi ilettiğimiz halde yardımcı olan yok. Lütfen el insaf.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Markete Ürün Sorunumu Bildirmeme Rağmen İlgisiz Davranıyor...

Gürbüz  BEY        1 HAİZRAN 2020  

İnternet aracılığıyla 2-04-2020 tarihinde bir kompresör aldım. 65 yaş üstü olduğum için deneme imkanını ilk sokağa çıkma sırasında bisikletimde denedim. Ama maalesef lastiğe giren kısımdan kaçak yaptığı için bırakın lastiği şişirmeyi mevcut havayı indirdi. Durumu en yakın şok markete bildirdim '' internetten almışsınız merkezi arayın'' denildi Şok marketin 0 212 576 33 00 numaralı telefonunu düşürsek bile dalga geçerler gibi kimseye bağlanmadan '' bizi aradığınız için teşekkür ederiz'' denilerek kapatılıyor. Bu arada ithalatçı firma olan Burak otomobili aradım '' Değiştiririz veya iade alırız ama şok marketten gelmeniz gerekir'' denildi. ''Şok markete mail ve Facebook aracılığıyla mesaj gönderdim '' alındı'' diyorlar ama 2 aya yakın arayan soran yok. Bu durumda şikayet etmek farz oldu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Müşteriye Hitap Etmiyor Ve Yetersiz...

Fikri BEY       30 MAYIS 2020  

Şok marketler mağazanızda alışveriş yapmayı bırakın. Ürün bulmakta zorlanıyoruz. Bir marketçi olarak mağazanızı beğenmiyor ve de alışveriş yapmak istemiyorum. Evimin altı olmasına rağmen mağazanız müşteriye hitap etmiyor yetersiz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Marketlerde Maske Takma Zorunluluğu Yok Mu...

Enver BEY       20 MAYIS 2020  

Trabzon 5289-Soğuksu Mah. Kemal Ülker Cad. No:1/A Ortahisar - Trabzon adresindeki markette 20.05.2020 saat: 15:54 de kasada beklerken sosyal mesafeye uymayan ve maskesiz müşteriler hakkında mağazanız müdürünüzü uyardığım esnada mağaza müdürünüz burada böyle konuşamazsın, diyerek eşimin yanında hakarete uğradım. Sorum şu ŞOK MARKETLERDE MASKE ZORUNLULUĞU YOKMU? Ulusal bir firma olan Şok şirketinde sürekli müşterisi olan bizim gibi insanlar ile maske konusunda uyarıda bulunduğum esna da benimle tartışmasını markette kalabalık müşterilerin önünde tartışmayı sürdürerek kavga eder duruma olayı getirmesini taktirinize sunuyorum. Şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum...

Tolga BEY       20 MAYIS 2020  

Şok marketlerden fatura ödemesi gerçekleştiriyoruz. Onda herhangi bir sıkıntı yok, sistem kolay üzerinden gerçekleşiyor ve sürekli bu firma hata yapıyor. Nasıl mı ; ya para gittikten sonra karşı tarafa referans numarası gitmiyor , ya iki tarafa herhangi bir mesaj gelmiyor ve en önemlisi kolayı aradığımızda müşteri temsilcisine bağlanana kadar 1 saat geçiyor. Birde sekreter diyor ki beklemek istemezseniz biz sizi arayalım diyor ve o gün aramıyor bir gün sonra arıyor. Bu ne saçmalık

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Yeni Çalışanları Çok Saygısız...

Yusuf BEY       13 MAYIS 2020  

 

Evimin karşısında şok market var yıllardır alışveriş yapıyorum .önceki çalışanlar çok saygılı ve kaliteliyken şu anda çalışanlar çok saygısız .Marketin içinde bağırarak sohbet etmeler, seviyesizce konuşmalar, uyarınca ukala ukala konuşmalar var.Ben alışverişi kestim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Mağazalar Arasında Fiyat Farkı Var...

Mehmet BEY       10 MAYIS 2020  

 

Şok market bu gün iki farklı mağazaya girdim 3 ürün aldım. İkisinin etiket fiyatı ilk kasa fiyatı farklı vurguncular. Batan batsın inşallah.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Aldığınız Şoka Gidin Dedi...

Sevinç HANIM       6 MAYIS 2020  

 

Şok kütahya porselen katalokta 24 parça yazarken 12 parça var ve geri iade yapmak istedim fakat aldığım şoka gidip iade yapabilirmişim ancak böyle bir saçmalık var mı böyle bir firma beni mağdur durumda nasıl bırakır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Çalışanı Kovmaktan Beter Etti...

Yılmaz BEY       5 MAYIS 2020  

 

Öğlen saatlerinde evimin altındaki market olan şok markete mecburiyetten gitmiş bulunmaktayım. 80 küsur yaşındayım söylenen sözler ağrıma gitti. Feride Özkan isimli çalışan beni kovalamaktan beter etti şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Şok Market Kabuklu Fıstıktan Çıkan Şey...

Emel HANIM       3 MAYIS 2020  

 

SOK MARKETIN KENDI UREETTIGI AMIGO KABUKLU YER FISTIGI. TUKETIRKEN KIZIM PAKETIN ICINDEN DUZ VE UZUN bir şey getirdi. Ilk elime aldığımda tüylü bir deri kalıntısı oldugunu hemen anladım. Büyük ihtimalle fare kalıntısı diye dusunduk. Parca o kadar büyük ve tüylü ki bir canlının derisi olduğu apaçık. Ne yapabilirim bu konuda öncelikle bize hastalık taşıyan bir hayvan kalıntısı olması muhtemel.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK