Sürat Kargo Kargom Yağ İçerisinde Teslim Edildi...

Özcan BEY    29 TEMMUZ 2020  

İzmir özkanlar sürat Kargo için şikayette bulunmak istiyorum gelen ürün klima Kargo görevlisi kargoyu teslim etmek istediğinde klima kolilerinin vıcık vıcık yağ içerisinde olduğunu gören eşim tutanak tutulmasına istemiş kargo yetkilisi benim tutanak tutma yetkim yok sizle uğraşamam deyip ürünü alıp kaçarcasına gidiyor Özkan’lar sürat Kargo’yu arayıp müdürüne konuyu anlatıyorum gelen kargocunun tutanak tutma yetkisi yok diyor yetkisiz iş bilmeyen insanları neden gönderiyorsun diyorum beni terslercesine ne istiyorsun diyor benim istediğim aldığım ürünün sağsalim bana teslim edilmesi bağlı bunu beceremiyorsun hiç olmazsa insan gibi davran.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Kargom Ulaşmadığı Gibi Paramızıda İade Etmediler...

Faysal BEY    22 TEMMUZ 2020  

Sürat Kargo 14421874302346 nolu kargomu anlaşmalı olmama rağmen şahıs üzerinden ödemeli gönderdi. Komşumuz alamayınca da Batman'a geri gitti ve iki kargo ücreti hesaplayıp bizden aldılar. Kargomuz hala ulaşmadığı gibi paramıza da iade etmediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Teslim Tarihinde Kargomu Teslim Etmedi...

Ferhat BEY    21 TEMMUZ 2020  

Sipariş 14- 20 temmuz arasında teslim edilecek dedi daha gitmedi, daha gitmedi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Çözüm Odaklı Davranmıyor...

Hüseyin HANIM    20 TEMMUZ 2020  

2 Temmuz 2020’ de trendyoldan vermiş olduğum sipariş bu gün 20 Temmuz 2020’ itibari ile hala elime ulaşmadı. Günlerdir hem Trendyol hem Sürat Kargo müşteri Hizmetleri ile görüşüyorum, her aradığımda aciliyeti de belirtiyorum. Çözüm odaklı bir gelişme yok. Ben arayıp bilgi alıyorum, çözüm adına tarafıma her hangi bir geri dönüş de yapılmıyor. Kurumsal bir firma, bu derece bir mağduriyet ve ne yazıkki hala bir çözüm yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo İle Kimse İş Yapmasın...

Ayfer HANIM    18 TEMMUZ 2020  

Akçay Sürat Kargo ile kimse iş yapmasın ne olur onca senedir online alışverişlerimde böyle çalışan ekip görmedim mağdur üstünü mağduriyet yaşatıyor bu işi yapamayacaklarsa evlerinde otursunlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Sorumsuz Bir Şirket...

Gülsin HANIM    16 TEMMUZ 2020  

Hiç evden ayrılmadığım halde hafta başında beni evde bulamadığını söyleyerek ürünümü getirmeyen rezil kargo şirketi şubesi. arayıp şikayet oluşturduğum halde ürünü göndericiye iade etmeye çalışan şube. şikayet oluşturduğum arkadaş bana ürünümü getireceklerini söylediği halde bugün kontrol için aradığımda Gamze isimli çalışanın pişkin pişkin sizin şikayetinizi aldık ama bunun için bir şey yapılmaz sadece şube ve çalışanlar için oluşturuluyor şube ürününüzü iade edecek demesi. siz sorunumu çözemiyorsunuz şefiniz ile görüşeyim dediğimde de beni yalandan telefonda bekletip sonra da aynı pişkinlikle konuşması. yapamayacaksanız bu işi kapatın gidin. hem sorumsuzsunuz hem yalancı. 24 saat evde oturan birine nasıl sizi evde bulamadık ondan getirmedik dersiniz anlamıyorum. ben ömrümde bu kadar sorumsuz şirket görmedim. sizi her yere şikayet edeceğim. umarım bir çözüm bulunur.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçemiyorum...

Osman BEY    16 TEMMUZ 2020  

Sürat kargo eksik teslimat yaptı. Bilgi alabilmek için telefonla müşteri hizmetlerini ve Kastamonu şubesini aradığımda kimseye ulaşamıyorum. Kastamonu şubesini arıyorum direk telefon kapanıyor. Müşteri hizmetleri telefonu ise diğer müşterilere hizmet veriyor diye saatlerce bekletiyor. Yardımcı olmanızı istiyorum. Bu sürede aldığım ürünü ne geri gönderme şansım var ne de eksik olan ürünü alma şansım kalıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo 1 Ay Olacak Siparişim Bana Ulaşmadı...

Nazlı HANIM    15 TEMMUZ 2020  

22 haziranda sipariş verdiğim, teslimat tarihi 24 haziran olarak belirtilen siparişim hala elime ulaşmamıştır. Üstelik 23 hazirandan beri ürün maltepe aktarma görünüp 2 kez müşteri hizmetlerine ve bir kez sitesine bildirdiğim şikayete rağmen bir hareketlilik göstermemiştir. Neredeyse bir ay olacak ve siparişim bana ulaşmadı. Belki de kaybedildi. Bu şekilde mağdur edilmemim sorumluluğu sürat kargo tarafından alınmalıdır. Siparişimin kaybolması durumunda aynı ürünlerden gönderilmesi ya da maddi zararımın karşılanmasını istiyorum. Lütfen sorumluluğu alınız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Adrese Teslim Siparişlerim Sürekli İptal Oluyor...

Birsen HANIM    14 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık bir ay önce hepsiburada'dan verdigim siparişlerim hala elime ulaşmadığı gibi ciddiyetsiz telefon konuşmalarına maruz kalıyorum. Kargomu evime uzak bir bölgeye getirip oradan almam gerektiği söyleniyor. Bebeğim var ve aracım yok. Adrese teslim siparişlerim sürekli iptal oluyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Siparişimi Resmen Sitenin Kapısına Bırakıp Kaçmış...

Aylin HANIM    14 TEMMUZ 2020  

Sürat kargo hepsi buradan aldığımız 3 kişilik salıncağımızı evde olduğumuz halde sitenin kapısına bırakıp resmen kaçmıştır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Şikayetimi Dile Getirmeme Rağmen Vaat Edilen Dönüş Ve Hizmeti Alamadım...

Keziban HANIM    13 TEMMUZ 2020  

Yukarıda yazılı olan kargo şirketi müşteri hizmetlerine şikayetimi ve talebimi dile getirmeme rağmen vaat edilen geri dönüş cevabını ve hizmeti almadım. Teslimatın ikinci kaydını oluşturulmasından dolayı ekstra ücret çıkartılabileciği müşteri hizmetleriyle yaptığım ilk görüşmede tarafıma iletildi ve bu duruma itirazımı temsilciye belirttim. kaydın itirazımdan dolayı oluşturulmadığı düşüncesindeyim. Bugün kargo durumunu sorguladım ve iade edildiğini gördüm. Bunun üzerine şirketin müşteri hizmetleriyle tekrar iletişime geçtim ve durumu izah ettim kaydın oluşturulduğunu belirttiler ama tüketici olarak yeniden bu durumun ve şikayetimin askıda kalacağına eminim. Müşteri hizmetlerinin yanı sıra " İZMİR - ALİĞA " sürat kargo şubesini mesai saatleri içerisinde defalarca aramama rağmen telefonlara cevap verilmedi. ALİAĞA şubesinde bu hizmet sıkıntısını yaşayan tek tüketici olmadığımı belirtmek istiyorum google da yorumlar kısmında bir çok şikayet bulabilirsiniz. DURUMLA İLGİLİ GERİ DÖNÜŞÜN SAĞLANMASINI TALEP EDİYORUM. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Dezenfekte Yapılıyor Bahanesi İle Kargom Hala Aktarma Merkezinde...

Fatıma HANIM    13 TEMMUZ 2020  

Geçen pazartesi çıkan kargo bir günde Urfa'dan Kayseri'ye geldi ama salı gününden bu yana hala aktarma merkezinde bekliyor 2 kez genel merkez aradım kayıt açtılar ama hiçbir işe yaramadı sözde dezenfekte yapılıyormuş tam bir haftadır pandemi sürecinde hiç bu kadar geciken kargom olmamıştı dezenfekte baya kılıf olmuş.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Kayıp Olan Kargomun Nerede Olduğunu Bilmiyor...

Hacer HANIM    13 TEMMUZ 2020  

GÖNDERDİĞİMİZ KARGO KAYIP BULUNAMIYOR VE MUHATTAP YOK BİLMİYORUZ DİYORLAR KİM BİLECEK PEKİ BEN SATIŞ YAPIYORUM VE ÜRÜNLERİM KAYBOLDU KAYBETTİKLERİ GİBİ İLGİLENMİYORLARDA.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo 2 Aydır Kargom Hala Elime Geçmedi...

Oğuzhan BEY    13 TEMMUZ 2020  

Mayıs ayı başında verdiğim kolonya siparişim, Twitter'dan birçok kez yazmama , şikayet etmeme, rağmen sürat kargoya web sitesinden şikayet etmeme rağmen bugün 13 temmuz itibariyle 2 aydır halen elime geçmemiştir. Ben bu kadar ciddiyetsiz 2 kurum gerçekten görmedim bir daha da hayatta olduğum sürece ne kendim ve sülaleme ne de tanıdığım hiç kimseye n11 web sitesinden alışveriş, nede sürat kargo ile çalışmasını kesinlikle tavsiye etmeyeceğim. İnşallah bu şikayetten sonra 200 TL ödediğim siparişim elime ulaşır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo 1 Aydır Kargom Gelmiyor...

Oğuzhan BEY    8 TEMMUZ 2020  

N11 den Bebek Malzemeleri aldım, bütün kargolar geldi, ama ne hikmetse 1 aydır SÜRAT kargoda olan ürünüm gelmiyor ya, bunlar nasıl çalışıyorlar anlamıyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Kaybolan Kargomun Parasını Alamadım...

Ayşe HANIM    4 TEMMUZ 2020  

2 AYI DEVİRDİĞİMİZ ŞU GÜNLERDE KAYBOLAN KARGOMUN PARASINI NE İADE ALABİLDİM NE DE NERDE OLDUĞUNU OGRENEBİLDİM. SİZE DÖNECEĞİZ 7 GÜNLÜK YASAL SÜRE VAR YAZAN YALANDAN MAİLLERİN HİÇ BİR ÇÖZÜMÜ YOK. ZEHİR ZIKKIM OLSUN HEPİNİZE PARAM HARAM OLSUN. YILDIM ARTIK ŞİKAYET ETMEKTEN. NE BİÇİM FİRMALARSINIZ NE BİÇİM ÇALIŞMA ANLAYIŞINIZ VAR. VİZYONUNUZ YOK. KALİTENİZ YOK. 3 KURUŞA GÖZ DİKİYORUSNUZ.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Telefonlara Kesinlikle Cevap Vermiyor...

Suzan HANIM    3 TEMMUZ 2020  

Kargomu bana getirmeden iade etmiş telefonlara kesinlikle cevap vermiyorlar mağdur oldum uzun zamandır beklediğim ve ihtiyacım olan bir kargoyu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Pandemi Sürecinde Tedbirli Davranmıyor...

Alizer BEY    3 TEMMUZ 2020  

Sürat kargoya kargomu almaya gittiğimde giriş kapısında kocaman maskesiz girilmez ve lütfen tek tek giriniz yazdığı halde kapıda 15 dk bekleyip içeri girdiğimde çalışan 3 personelden 2 kişinin maske takmadığını gördüm. Nezaketen neden maske takmadıklarını sorduğumda şube müdürü olduğunu düşündüğüm bayan (maske takmayanlardan biri de kendisi) İşinize bakın sizi ilgilendirmez gibi bozuk ve ters bir yanıt aldım. Gerekli şikayetimi de Sürat Kargo merkeze ilettim. Kimsenin başkasının sağlığı ve hayatıyla oynamaya hakkı yok. Bu beni ilgilendiren bir konu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Gönderici Ve Alıcıyı Mağdur Etmektedir...

Eda HANIM    2 TEMMUZ 2020  

Sürat kargo tarafından Ankara Öveçler şubesinden İstanbul Yakacık şubesine gidecek olan 21144232212207 takip nolu kargo 12.06.2020 tarihinden itibaren Maltepe aktarmada bekletilmektedir. Kargo icerik ücreti 450 TL olup; gönderici ve alıcı mağdur edilmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmelerde çözüm getirmemiştir. Firma ve şubeden şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Adrese Ulaşılmadı Bahanesi İle Kargo Teslimi Yapmadı...

Çağla HANIM    29 HAZİRAN  2020  

Sürat kargo N11 den yaptığım alışverişte kargom dağıtıma cıktı dedi ve tekrar eşime ulaşmadı aradığımda ise adrese ulasılamadı deniliyor adres bulunmayacak bir adres değil ve geldiklerinde arayabilirlerdi tüm kargo şirketleri arıyor ve tekrar dağıtıma çıkaramayacaklarını söylediler nasıl bir şirket ya.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo Ürünümü Kimden Alacağım...

Saffet BEY    28 HAZİRAN  2020  

12.06.2020 DE ALDIĞIM VE ÖDEMESİNİ YAPTIĞIM ÜRÜN SÜRAT KARGOYA VERİLMİŞTİR DİYE MESAJ GELDİ VE ÜRÜN ELİME ULAŞMADI SÜRAT KARGOYA GİTTİĞİMDE SÜRAT KARGO KURTULUŞ UŞAK ŞUBESİ, DİYARBAKIRDAN BU KARGO İÇİN KAYIT OLUŞTURULMUŞ OLUP HERHANGİ BİR TESLİMAT YAPILMAMIŞTIR DİYOR. BİZ ÜRÜNÜ KİMDEN ALACAĞIZ, YA ÜRÜNÜNÜ GÖNERİN YA DA PARASINI İADE YAPIN. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Sürat Kargo 26 Hazirandan Beri Kargom Dağıtımda Gözükmekte...

Osman BEY    28 HAZİRAN  2020  

18 haziranda Malkara şubesine gelen kargom, takip bilgilerinde mobil bölgede ikamet etmemden dolayı 22 haziranda teslim edileceği yazıyordu. Kargom hala gelmediği gibi 26 hazirandan beri dağıtımda gözükmekte. Şubeye hiçbir şekilde ulaşamamaktayım. genel merkez de devamlı şikayet talebi oluşturduk en kısa sürede şikayetiniz hallolacak demekte.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.