Tatil com Şikayetleri

Tatil com Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 10

Cevap Sayısı   : 00

Tatil com Rezervasyonumu İptal Ettirmek İçin Muhattap Bulamıyorum..

Asiye  HANIM       17 EYLÜL 2020  

8 Eylül 2020 tarihinde online olarak Suna Village oteline özel havuzlu Delux oda rezervasyonu yaptırdım. 18.09.2020 giriş ve 20.09.2020 tarihleri arasında konaklama yapmak için. Ulaşım konusunda bilgi edinmek için oteli aradığımızda görevli tarafından seçtiğimiz tarihlerde o odanın müsaitliği olmadığını belirtti. Ayrıca böyle bir oda müsaitliği tatil için verilmediği belirtildi. Aynı gün itibariyle arayıp rezervasyon iptali için ulaşım sağlamaya çalışıyorum ancak Kendime muhatap bulamıyorum. Rezervasyon iptali departmanı da kimse bulunmadığı için telefonla ulaşım sağlayamıyorum. Siteye girip iptal talebi oluşturdum ancak tarafıma ne telefon ile ne de mail ile dönüş yapılmadı.tatil com acentasını aradığınız zaman tek cevap alabildiğin departman yeni rezervasyon departmanı. Orada görüştüğüm kişiler de kendilerinin yalnızca talep oluşturabileceklerini yapılan rezervasyonun iptali ve para iadesi ile ilgili yetkilerinin olmadığını belirttiler. 2 gün sonra yaptırmış olduğum tatil başlayacak ve hala tarafıma iptal için dönüş yapılmadı tatil com dan şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com Rezervasyon Yaptırdığım Otele Degil Başka Otele Gönderdiler...

Esra HANIM       14 EYLÜL 2020  

 

Tatil com dan erken rezervasyon ile otel satın aldık .almaz olaydım.her şey alana kadar.daha sonra birşey sormak değiştirmek için arayınca asla ulaşılamıyor, müşteri memnun etmek diye bir şey yok. Bu da yetmez gibi otele girmeden 1gun önce arayıp çeşitli yalanlarla bizi başka otele yönlendirdiler hemde ödediğimiz ücretten daha az tutan ve kalite olarak daha düşük bir otele.tabi ki kabul etmedik biz ısrarcı davranınca mecbur kaldılar.bir daha asla kullanmam ve kimseye tavsiye etmem.asla müşteri memnuniyeti yok, çözüm yok, ilgi yok ama yalan çok para kırpma çok...

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com Satış Yaptıktan Sonra Muhattap Bulamıyorum...

Gözde HANIM       31 TEMMUZ 2020  

Tatil.com dan temmuz başında otel rezervasyonu yaptırdım otel yorumları kötü olduğu için iptal ettirmek için mail attım asla dönüş yapmadılar çağrı merkezinde sadece rezervasyon kısmı cevap veriyor satış yaparken allayıp pullayıp tatil satıyorlar sonra muhatap yok maillere dönüş yok iptal paketli tatil satıp insanların parasını alıp geri vermiyorlar tek bir Allahın kulu dönüş yapmıyor tüketici hakem heyeti cimer turizm bakanlığı tüm yetkili mercilere başvurdum ne arayan var ne soran mahkemede çatır çatır uğraşacağım sizinle insanların 6000 tl sini alıp kaçmak öyle kolay degil

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com İptal Ettiğim Tatilin Ücreti İade Edilmedi...

Neşe HANIM       30 TEMMUZ 2020  

 

28/02/2020de tatil.com dan tatil aldım 4.ayda iptal ettirdim 7.taksitim ödendi ve henüz para yatmadı. Paramı ödeyeceklerini söylediler ama ödemiyorlar. Ve ne zaman öderiz belli değil diyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com Pandemi Döneminde Bile Mağdur Etti...

Tarık BEY       27 TEMMUZ 2020  

 

Tatil.com şirketinden aldığım tatili pandemi nedeniyle iptal ettirdim iptalim 28 mart 2020 de onaylandı ve 15 iş günü içinde yatacağım maili geldi 15 iş günü bekledim ama geri dönüş olmadı tekrar mail attım bu sefer 30 ila 60 iş günü dediler yine bekledim yoğunluk vardır diye yine yatmadı şimdi arıyorum tabi destek hattına ulaşmak imkansız sadece rezervasyon yapan ekiple görüşebiliyorum ancak onlarda beni oyalayıp duruyorlar rezervasyon numaramı alıp ileteceğim acil olarak size dönüş yapacaklar diyorlar ama son bir aydır 10 defa arayıp aynı işlemi tekrarlamama rağmen dönüş olmuyor yazık böyle bir firma da muhattap bulamamak ve gerçekten yazık insanları mağdur ediyorlar bir daha asla tatil.com dan rezervasyon yaptırmam yazık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com İade Garantisi Olduğu Halde İade Yapmıyor...

Selda HANIM       24 TEMMUZ 2020  

 

Tatil.com şirketi üzerinden 3 gece tatil satın aldık. Para iade garantili olduğu halde paramı iade etmeyip Aralık 2021'e kadar kullanabileceğim şekilde açığa aldılar. Kendilerine kabul etmediğimi söyledim ama iade işlemi yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com İademi İstedim Hala Ücretimi Yatırmadı...

Murat BEY       29 HAZİRAN 2020  

 

Mart ayında iade garantili rezervasyon yaptırdım 10 gün sonra pandemi sebebiyle iptal ettim ve iademi istedim Telefon açtım tâbi ki ulaşamadım 10 kere mail attım farklı gerekçelerle başından savurdular ve hala iademi yapmadılar böylece nasıl bir firma olduğunu gösterdiler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com İstediğim Zaman Tatilimi İptal Edebileceğim Söylendi Şimdi İptal Yapmıyor...

Öznur HANIM       29 HAZİRAN 2020  

 

İyi çalışmalar ocak ayında tatil.com sitesinden ek ücret ödeyerek iptal sigortası yaptırdığım tatil var. TO91627489 rezervasyon numarası eylül ayı için yapmıştım fakat süreç nedeni ile iptal etmek istedim arama yaptım mail yoluyla olduğu belirtildi mail attığımda gelen cevap tatil günüme çok olduğu tatilime 7 gün kala iptal için tekrar mail atmam gerektiğiydi, bunun üzerine tekrar mail attım ben ek ücret ödedim iptal sigortası yaptırdım istediğim zaman iptal etme hakkım olduğu zaten rezervasyon yapıldığı anda belirtiliyor.buna rağmen yine gelen cevap olumsuzdu ısrarla tatilimi iptal etmiyorlar hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar boş yere gitmek istemediğim tatilin parasını ödüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com Rezervasyon İptal Etme Hakkımın Bulunmadığını Söyledi...

Armağan BEY       18 HAZİRAN 2020  

 

Ocean Blue high class hotel tatilimi covit 19 nedeniyle iptal talebinde bulundum iptal etme hakkınız bulunmadığı için iptal edemiyoruz diyorlar madem iptal etme hakkım yoktu bunu neden rezerve yapılırken tarafımıza herhangi bir bildirim yapılmadı bende ona göre anlaşma yapabilirdim ben covit 19 nedeniyle iptal etmek istiyorum ödeneğimin geri almak istiyorum bu konu hakkında yardımcı olmanızı istiyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tatil com İptal Rezervasyon Ücretimi İade Etmedi...

Onur BEY       3 HAZİRAN 2020  

 

Merhabalar tatil.com aracılığı ile yaz tatili almıştık ve sigorta yaptırdım bir şey olursa iptal edelim diye. Malum covid-19 salgını nedeniyle tatilimizi iptal ettirmek istedik. Evet tatil.com da uygun gördü ve ödediğim parayı iade alamadım. İptal ettiğim günden bu yana 64 gün geçti ve param yatmadı bu ve gerçek anlamda paraya ihtiyacım var. Bu para neden yatmıyor. Benim paramı iade yapın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK