Tefal Şikayetleri

Tefal Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 05

Cevap Sayısı   : 00

Tefal Ürünümü Yetkili Servise Bırakalı 1,5 Ay Oldu...

Zeynep HANIM       16 TEMMUZ 2020  

02/06/2020 tarihinde "tefal family toast" ürünüm çalışmadığından (5. Aynı sebeple gidişi) ürünü yetkili servise götürdüm. Aynı olay 5. Kez tekrarlandığından şirket ürünümün yenisiyle değişeceğini ve bu sürecin max 20 iş günü süreceğini tarafıma beyan etti. 20 iş günü boyunca elimden geldiğince ürünü takip etmeye çalıştım, rutin olarak öncelikle bıraktığım servisi daha sonra "tefal müşteri hizmetlerini" aradım. 20 iş gününden sonra aradığımda gecikme sebebini sordum ve bana ürünün şu an piyasada olan bir ürün olmadığını ve üst plakasının yurtdışından geleceğini söylediler, bende şu an yaşadığımız pandemi sürecini düşünerek onlara ürünün muadilini de alabileceğimi, aynısının olması gerekmediğini belirttim. Bu talebimi işleme alacaklarını söylediler. Bu şikayeti 16/07/2020 tarihinde saat 23:04'te yazıyorum, ürünümü yetkili servise bırakalı tam tamına 1,5 ay oldu, ürünümden ne ses var ne soluk. Şirket sorularıma cevap vermediği gibi bana herhangi bir açıklamada da bulunmuyor. Bu şikayeti okuyan herkese kesin bir dille şunu öneririm, bu şirketin değil tost makinesini bir tavasını bile bu saatten sonra satın almam, yakınlarımada aldırmam. Yazıklar olsun!!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tefal Ütüm Ürün Özelliklerini Taşımıyor...

Sibel HANIM       26 MAYIS 2020  

Tefal marka ütü aldım express Airglide 8020 sv diye birinci sorunum kireç düğmesi var ayaklı aparatı var ama kireç temizleme haznesi yapılmamış birde yeni aldım ilk kullandım yerler su içinde oldu ilk defa Boyle bir ütü gördüm acayip su akıtıyor hiç memnun değilim oysaki alırken phılıss mi Tefal mi diye sordu kızım hiç düşünmeden tefal tabiki de dedim lütfen Tefal bu konuda yardımcı olsun ilk defa böyle bir şey geldi başıma teşekkürler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tefal 3 Haftadır Ürünüm Kargolanmadı...

Tuba HANIM       17 MAYIS 2020  

 

Tefal markasının resmî internet sitesinden 3 hafta önce almış olduğum ürün hala kargolanmadı. Bununla ilgili müşteri hizmetlerini aradım yarım saatten fazla hatta bekledim ama cevap alamadım. Daha sonra mail attım ancak ona da herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tefal Siparişim Hakkında Bilgi Alamıyorum Yetkililere Ulaşamıyorum...

Ozan BEY       12 MAYIS 2020  

 

Tefal firmasından 29. 04.2020 tarihinde elektrikli ev aletleri siparişi verdim ve ödeme yaptım ancak sipariş henüz sevkiyat aşamasında beklemektedir. İlgili firma çağrı merkezinden herhangi bir yetkiliye ise ulaşılamamakta ve bilgi alınmamaktadır.! Teşekkürler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tefalin Ürünleri Çok kötü...

Fisün HANIM       2 EYLÜL 2020  

Tefal marka aldığım ütüyü ilk günden itibaren kullanamadım. Aldığım Teknosa mağazasına götürdüm. Üç hafta beklettiler . Sonuçta aynı ütüyü iade edip suyunu sıcakken koyacaksınız dediler. Çok kötü bir ütü markası olduğunu düşünüyorum. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Tefal e de şikayet maili gönderdim. Dönmediler . Ütü hala verimli değil. Isınmaya başlarken soğuyor. Tefalin çalışan bir ütüsü varsa değiştirmesini talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK