Tekzen Şikayetleri

Tekzen Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 10

Cevap Sayısı   : 00

Tekzen Aldığım Cihaz Çalışmıyor...

Arif BEY  10 EYLÜL 2020 

 

Vodafone dan almış olduğum w31 kulaklığın sol tarafı şarj almıyor ve çalışmıyor daha iki aylık cihaz doğru dürüst kullanmadım bile

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzenden Aldığım Eşyalar Evime Gelmedi...

Müzeyyen HANIM   10 EYLÜL 2020 

 

Tekzen internet sitesinden sipariş etmiş olduğum masa sandalyeyi getiren kargocu ya da nakliyeci diyeyim beni aradı ve kargonuzu aşağı inip alın ben yukarı çıkaramam dedi ben de 'hayır ben eve gelecek diye aldım nasıl aşağı inip. De alayım alamam siz çıkaracaksınız dedim. Benim işim o değil ben kapıya teslim etmiyorum diyerek sesini yükseltti bana. Ben de küçük çocuğumu alıp indim aşağı çocuğu görünce neyse çıkarayım dedi ve çıkardı. Sonra masa defolu çıktı üst tabloyu değişim yapılsın diye iade ettim . Masa ellerine ulaşır ulaşmaz ertesi gün yenisini kargoya verdiler ve 12 gündür masa elime ulaşmıyor. Evim ters taraftaymış yetişmiyormuş. Ters taraf dediği Konya merkez

 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Çalışanları Özensiz Firma Özensiz...

Ebru HANIM     24 TEMMUZ 2020  

 

12 temmuz 2020 tarihinde yaptığım alışveriş 24 temmuz 2020 olmasına rağmen ne ürün teslimi yapıldı ne de para iadesi tüm firmalar özenli çalışır iken Tekzen Yapı Market Adındaki bu firma özensiz ve müşteri haklarını ihlal ederek çalışıyor. Para iadem ile ilgili bilgi istiyorum ve bana söylenen 13 gün daha beklemem komedi gibi zaten 12 gün bekledim üzerine 13 gün daha beklememi söylüyorlar bir ürün iadesi 25 gün olur mu çok merak ediyorum. İlk defa alışveriş yaptım ve asla bir daha alışveriş yapmam çalışanları özensiz firma özensiz açtıkları kayıttan tutun söyledikleri sözlere kadar özensizler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Siparişim Gelmedi İade Talebi Oluşturdum Param Hala Yatırılmadı...

Canan HANIM     16 HAZİRAN 2020  

 

Anneler günü için tencere takımı aldım. 20 gün geçti ürünüm gelmedi. Tamam paramı iade edin dedim mayısın 21 inde kayıt oluşturuldu 7 veya 15 iş gününde yatırılcak dendi mayısın 21 inden beri paramda gelmedi ve arıyoruz kayıt oluşturuluyor ama yatırılıyor ve ukala ukala yasal hakkımızı kullanın deniyor. 119 lira için avukat mı tutalım bir dava açmak kaç para haberiniz var mı sizin. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar dava açamayacaklarını bildikleri için bu dolandırıcılıktır. Paramıda resmen gasp ettiniz oluyor hala yatırılmadı. Az önce yine aradım yine kayıt oluşturuldu ama sonuç aynı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Müşteri Hizmetlerinin Ürün Hakkındaki Hiçbir Bilgisi Yok...

Pınar HANIM     16 HAZİRAN 2020  

 

Sakın bir çöp bile almayın diye başlamak istiyorum. 24 mayısta internet sitenizden aldığım 600 tl ödediğim ürünüm 2 haziranda kargoya verilecek diye yazdığı halde verilmedi. Kaldı ki bu tarihten sonra 5 kez aradım. Müşteri hizmetleri ne ürünün hangi depodan geleceği ne bu ürünün stoklarda gerçekten varolduğu hakkında hiçbir şey bilmemekle birlikte 5. şikayetimden sonra anca bir mail atarak haziran ayı içinde temin edileceğini yazmış. Yahu bir de ben bu ürünü aldığımda sadece internet satışı var mağaza satışı yok yazıyordu şimdi birde müşteri hizmetleri şu an internet satışı yok mağazadan gelicek diyor. Ne zaman hangi mağazadan diyoruz bilmiyorum diyorlar Yahu siz dalgamı geçiyorsunuz. Hadi tamam dedim mağazadan gelsin bu ürün izmirde nerde var hadi lanet olsun biz gidelim alalım dedik 3 adet var Alaçatı şubede dediler. Alaçatıyı aradık. 1 adet var o da ürün arızalı dediler. Çok ironik!! İptal edip paramı alayım desem paramın iade edileceğinden şüpheliyim ve ürün tam 7 adet Muğla yatağan şubede de varmış ama bize parasını ödediğimiz halde göndermiyor Tekzen!! Gerçekten merdiven altı firmadan mı alışveriş yaptık kurumsal bir firmadan mı anlayamadım!!! Kimse kimseden haberi yok!! Çok büyük rezillik. Bir daha asla çöp bile almam aldırmam da her yere yazıcam!!!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Kargo Takip Numarası Dahi Gelmedi Ürünün Gönderildiğini Söylüyorlar...

Lamia HANIM     14 HAZİRAN 2020  

 

TEKZEN firması internetten sipariş ettiğim plastik saksıları göndermiyor. Müşteri temsilcileriyle yaptığım ilk iki görüşmede de ürünün gönderildiğini söylediler. Ama kargo takip numarası paylaşamadılar. Üçüncü görüşmede ürünün hiç gönderilmediği ortaya çıktı, üretici firmayla görüşüyoruz haftaya göndereceğiz şeklinde yazılı cevap geldi. Ve gönderilmedi. Müşteri temsilcilerini aramaya devam ediyorum. Geri dönüş alamıyorum. Ürünün faturası kesildi. Bir ay geçti. Fidelerimi dikemediğim için harap oldular.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Hiç Profesyonel Değil...

Kadriye HANIM     28 MAYIS 2020  

 

3 adet sardunya bitki ilacının ücretini kredi kartımdan çektiği halde daha göndermedi 2 defa kargocuların yoğun olduğunu bildirdi ama bu kadar uzar mı hiç profesyonel değiller.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Hiç Profesyonel Değil...

Kadriye HANIM     28 MAYIS 2020  

 

3 adet sardunya bitki ilacının ücretini kredi kartımdan çektiği halde daha göndermedi 2 defa kargocuların yoğun olduğunu bildirdi ama bu kadar uzar mı hiç profesyonel değiller.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Elime Ulaşmayan Ürünü İade Et Dedi...

Coşkun BEY       11 MAYIS 2020  

 

TEKZEN. 28/04/2020 tarihinde ve 30/04/202 Tarihlerinde Aldığım Sipariş Numaraları-157677275 ve 776778552 olan 242,90 lira ve 824,70 lira tutarları olan İptal Ettirdiğim Sipariş Tutarlarını İade Etmemiştir. Bana Göndermediği Ürünleri Lava Döküm Demir Fabrikasının Gönderdiğini iddia etmiş ürünleri iade edersem ücretlerini iade edeceğini belirtmişleridir. Yahu ben nasıl bana gelmeyen ürünleri iade edebilirim.! TEKZEN mağazasından internet üzerinden alışveriş yapan yanar. Heleki benim gibi ürün tedarikçileri ile aynı ürünlerden ikisinden de alırsanız tedarikçiden aldığınız ürünü kendileri göndermiş sayıyorlar iki ürün fiyatı ödeyip tek ürün almış oluyorsunuz. Haram olsun benden çaldıkları toplam 1068 liraya. Mahkeme Yoluna Başvuracağım Haksızlıklarını İspat Edip Haklarında Tazminat Davası Açacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Tekzen Uçuk Kargo Fiyatı...

Sudenaz HANIM       4 MAYIS 2020  

 

Kargo ücreti çok pahalı 12 lira gereksiz bence her yer 5 lirayken böyle güzel bi yerin 12 lira olmasına çok şaşırdım lütfen biraz kargo fiyatını düşürün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK