Trendyol Kalitesiz Ürünler Satıyor...

Elen HANIM    1 AĞUSTOS 2020 

 

Sadece 2 sefer giydiğim ve ilk yıkamada siyah-beyaz olan jeanin beyaz kısmının gri rengine dönmesi. O kadar kaliteli bir markanın böylesine kalitesiz bir jean yapması hiç hoş değil. İnsan salak mıyım ben diye kendini sorguluyor. Paramı iade istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Müşterilerini Mağdur Eden Bir Site...

Ömer BEY    1 AĞUSTOS 2020 

 

Trendyol denilen internet sitesinden aracım için krom çıta aldım yamuk defolu ürün geldi geri gönderdim tam iki ay oldu ne ürün geldi ne param iade edildi müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir gelişme olmuyor resmen paramı gasp ettiler çok ilgisiz müşterisini mağdur eden bir site.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol İadem Kabul Edilmedi...

Serpil HANIM    31 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol fox ayakkabı. Ayakkabının bir saatlik giyimde topuğu yamuldu. Geri gönderdim hemen ama kabul etmediler. Çok kalitesiz bir ürün.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol 2 Aydır İade Bekliyorum...

Merih BEY    31 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol busitedevar. Batarya aldım telefona uymadığı için hiç bekletmeden iade ettim bana bu yerden mesaj atıldı sanki yalan söylüyorum gibi üslupta bulunuldu. Uymayan bir ürünü yollamam kadar doğal bir şey olamaz. Sonra trendyol aradım şikayet ettim ve hala ben iade bekliyorum hiçbir işlem yapılmadı 2 aydır bekletiliyor. Üslup olsun çok büyük terbiyesizlik bu paramın iadesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol'un Sattığı Ürünler Gerçekten Orijinal Mi...

Nevgül HANIM    29 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol'dan almış olduğum Fakir Marka Rondo arızalı çıkmıştır. Ürünü Fakir'in servisine verdiğimde de benden tedarikçi firmanın faturası istenmiştir. 3 gündür Trendyol'dan istememe rağmen fatura tarafıma hala gelmemiştir. Para verip almış olduğum ürünü ilgisizlikleri yüzünden kullanamıyorum ve tamir de ettiremiyorum. Artık ürünün sahte olduğunu düşünmeye başladım. Ürün sahte olmasaydı faturayı göndermek bu kadar uzun sürmezdi sanıyorum. Trendyol sattığın ürünler gerçekten orijinal mi?

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Güvenli Bir Alışveriş Sitesi Değil Pişmanım...

Ayşe HANIM    28 TEMMUZ 2020 

 

Rattan çiftli salıncak siparişim 1 ay oldu gelmedi trendyol da bile siparişim belirtiliyor korkumdan iade seçeneğini kullandım canlı operatöre bağlanmıyorlar bile akıbeti ne oldu bitti öğrenemiyorsun. Asla tavsiye etmem güvenli alışveriş yeri değil çok pişman ve üzgünüm.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürün Elime Ulaşmadı Teslim Edildi Diye Bilgi Veriliyor...

Büşra HANIM    28 TEMMUZ 2020 

 

Trendyoldan 1 ay önce markamark tarafından 3 ürün sipariş verdim ama 1 tek şort elime ulaştı 3 hafta sonra gömleğin iadesi kartıma yapıldı ama tişört teslim edildi yazıyor ama ürün elime gelmedi 1 aydır trendyolu haftanın 2 günü arıyorum çözüm merkezine iletiyorum diyorlar ama kimse dönüş yapmıyor . Gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Hem Ürünüm Hem Param Yok...

Kübra HANIM    28 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol üzerinden 4 bin liraya yakın bir teknoloji alışverişi yaptım. Ama ilk ürünüm eksik geldi diğerlerinde daha hareket bile yok son teslim tarihi 23 temmuz ve ekspress kargo olmasına defalarca aramama rağmen tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı hem ürünümü hem paramı bağlamış durumdalar şu anda.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürün Hakkında Muhattap Kimseyi Bulamıyorum...

Sergen BEY    28 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol firmasından almış olduğum 21 temmuz tarihli ürün 10 gündür aktarma merkezinde görünüyor ve ulaşabileceğim muhattap yok.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol 2 Buçuk Aydır Dönüş Yapmanızı Bekliyorum...

Sergen BEY    27 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol sitesinden ect spor ürünlerinden ağırlık seti aldım bundan 3 ay önce ağırlık setim zaten parça parça geldi en son bana 5 kg dumbel setini yollamadılar, defalarca arayıp sorunu bildirdiğim halde hala dönüş yapılmadı 2.5 aydır dönüş yapmalarını bekliyorum , ürünlerin değilde yaptıkları terbiyesizliğin ve işgüzarlığın peşine düştüm ben gerekirse tüketici haklar mahkemesine şikayet edeceğim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyola Güvenip Bir Şey Almayın...

Bingöl BEY    27 TEMMUZ 2020 

 

Trendyoldan 25.06.2020 de Singer el dikiş makinesi siparişi verdim. Ürün elime ulaşınca denedim makine çalışıyor fakat dikim yapmıyordu.14 günde iade kodu oluşturup geri yolladım.18.07.2020 den beri haber bekliyorum. 26.07.2020 de aradığımda onaylanmadığını ürünün kusursuz olduğunu beyan ettiler. Ege ticaret diye tedarikçinin dediğine inanıp bozuk ürünü geri yollayacaklar. Ben ürünü geri almak istemiyorum, bozukken üstelik. Trendyola güvenip bir şey almamak gerekliymiş.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Sorunum Çözüm Merkezinde Diyerek Telefonları Kapatıyor...

Mustafa BEY    26 TEMMUZ 2020 

 

Trendyoldan 21 nisanda aldığım taşvernik ürün 26 temmuz itibari ile hala gelmedi en az 10 kere telefon görüşmesi yapmamıza rağmen paramı da iade etmiyorlar sabredin konu çözüm merkezinden deyip telefonu kapatıyorlar.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol 1 Ay Önce Sipariş Verdim Hala Gelmedi...

Ayşe HANIM    22 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol Alaçatı stili 1 ay önce kızım sipariş verdi ne geliyor ne iade ediliyor defalarca aradık çözüm yok ayıp insanları oyalamayın iş yapıyorsanız hakkı ile yapın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürünüm Günlerdir İadede...

Tuğçe HANIM    22 TEMMUZ 2020 

 

MEŞELER ismi ile trendyolda satış yapan bir firma var. Ürünüm günlerdir iade de. Ne ürünlerine sahip çıkıyorlar ne de paramı iade ediyorlar!

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürünüm Teslim Edilmedi Ve Bu Konuda Yardımcı Olunmuyor...

Nur HANIM    21 TEMMUZ 2020 

 

Teslim edildi gözüküp teslim edilemeyen ürün hakkıda Trendyoldan aldığım ürün sistemde teslim edilmiş görünmesine rağmen bana teslim edilmedi ve trendyol kargo firmasıyla bu sorunu çözemiyor. Şikayetimi bir hafta önce iletmeme rağmen bir kere dönüş aldım onda da ürün size teslim edildimi kargo firması teslimatı yaptığını iletti. Bir hafta önce ilettiğim soruna dair yaptıkları tek şey sorunu anlamak olmuş bu konuda teşekkür etmek istiyorum. Trendyol tedarikçisine veya kargo firmasına herhangi bir yaptırımda bulunmayacaksa neden onun aracılığıyla satın alıyoruz ve trendyolun müşteri ilişkileri size dönüş yapılacak demekten başka bir şey yapmayacaksa neden var.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol 36 Gündür Ürünüm Gelmedi...

Salih BEY    21 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol üzerinden 36 gün önce 1 adet spor beyaz renk bir ayakkabı söyledim fakat hala bekliyorum umarım gelir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Güvenilirliğini Kaybetti...

Caner BEY    21 TEMMUZ 2020 

 

Daha piyasada uygulamalar olmadığı yıllardan beri alışveriş yaptığım, ve sanki çok manası varmış gibi Elite müşterisi olduğum Trendyol'un yeni iş birliği 'dolap' uygulaması üzerinden yaşadığım saçmalığı şikayet etmek için yazıyorum. Uygulamayı açıyorsun. Yanıp sönen bir reklam yazı, dolap, dolap... Tıklıyorsun, ürünler açılıyor, alışveriş yapıyorsun. Bir bakmışsın satıcı keyfen iptal etmiş ürünü, ortada iade yok. Sipariş takibi imkansız. İptali imkansız. Satıcıya ulaşmak imkansız. Dolap denen uygulamaya üye değilsin, giriş yapıp kontrol etmek imkansız. Trendyol uygulaması üzerinden hiçbir şey yapamıyorsun, sadece verdiğin siparişi görebiliyorsun. Trendyol müşteri hizmetleri durumdan bir haber. Yetkilime ilettim diyebiliyorlar sadece. O kadar. Güvendiğimiz için, sorgusuz sipariş iptali veya iade yapabildiğimiz için tercih ettiğimiz Trendyol'un, yıllar içerisinde sağladığı güvenilirlik, ev hanımına, teyzelere, amcalara satış kanalı sağlayarak, filtrelenmemiş satıcıları bize ulaştırarak bitmiş bulunmaktadır. Bir daha ne alırım, ne girerim. Yaptığım alışverişlerde ki ödeme 'epos dsm grup danışmanlık' tarafından tahsil edilmiştir. Yani Trendyol. Ödemeyin kardeşim, helal olsun. Sağlam müşteri kaybettiniz. Reklamını da yaparız.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Bozuk Gelen Ürünün İadesi Olmadı...

Gülen HANIM    20 TEMMUZ 2020 

 

30 haziran 2020 tarihinde Trendyol alışveriş sitesinden Kiya Grup satıcısından Akıllı çocuk saati teslim aldım. Trendyol da satıcı puanı ve yorumları gayet iyi bir satıcı olduğu ve aradığım özellikleri karşıladığı için bu ürüne 399 tl ödedim. Ürün 10 temmuz 2020 tarihinde faturasız olarak tarafıma teslim edildi. Öncelikli olarak fatura talep ettim. Sonra saati içinde bulunan şarj kablosuna takarak açılmıyor denedim. Ürün açılmadı. Ürünü Turkcell bayisine getirerek şarj konusunda yardım istedim. Ancak ürün orada da açılmadı. Zaten faturasız geldiği için güven vermeyen ürünü trendyolu arayarak iade kodu alarak koşulsuz iade maddesine dayanarak 1 gün sonra geri gönderdi. İçersine detaylı açıklamayı yazdım.ürünün iadesi kabul olmadı ve bana yeni şarj kablosu ile berbat tekrar geri gönderim yapıldığı bilgisi verildi. 20 temmuz tarihine kadar fatura yine tarafıma ulaştırılmadı. Trendyolu defalarca ürünün iadesi ve satıcı iletişim bilgisi için aradığımda sadece satıcı yararına olacak sekilde bozuk ürünün kabulü ve yeni şarj kablosu ile çalışmazsa tekrar arayı. Telkinleri ile karşılaştım. Farklı müşteri temsilcilerine zaten zoraki süreçlerle bağlandıktan sonra sorunum çözülmedi ve ısrarla faturasız ve kusurlu ürünü kabul etmem yada trabzondan satın aldığım ürünü istanbulda ki servise gösterip rapor almam istendi. Trendyol aracılık etti ürünü sadece satıp benim 400 tl mi alıp kalan süreçte hiçbir şekilde sorunumu çözmemiştir. 1 gün içinde kusurlu ve faturasız olduğu için iade iade ettiğim ürünün günlerdir iadesi tekrar gönderimi gibi birçok sorunla beni mağdur etmiştir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Problemimi Çözmüyor...

Musa BEY    20 TEMMUZ 2020 

 

Trendyol firmasından bir ürün aldım. 17 Temmuz sabah 9:47 de teslimat şubesine geliyor ve bir türlü dağıtıma çıkarılmıyor. Trendyol’a soruyorum. Bugün git yarın gel cevabı verdi. Hemen dağıtıma çıkarttıralım demiyorlar. Problemi çözmüyorlar. Burnun büyümüş Trendyol.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürün Bozuk Geldi Gönderdik Yapılmadan Tekrar Geldi...

Nesrin HANIM    19 TEMMUZ 2020 

 

TRENDYOLDAN ENHASFIYAT BB mobile adında telefon aldık sim kart yeri bozuk çıktı gönderdik yapılmadan tekrar geri gönderildi mağduriyetimizin giderilmesini arz ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Trendyol Ürün Beden Değişimi Yapmak İstedim Kabul Edilmedi...

Gözde HANIM    19 TEMMUZ 2020 

 

Bir elbise satın aldım fiyatı 770₺ ama bu elbise bana büyük geldi ve beden değişimi için yolladım fakat ürün ilk başka giyildi denilerek kabul edilmedi daha sonra şikayet ettim sonra denediğiniz için dendi ya anlayamıyorum nasıl kullanmadığım ürün karşısında böyle mağdur edebildiler. Hiçbir şekilde yardımcı olamadılar incelemek için ürünü istemediler bile.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.