Vatan Bilgisayar Yetkilileri İlgisiz Davrandı...

Berna HANIM       12 TEMMUZ 2020  

Vatan Bilgisayar Palladium şubesinden XBox One X almak için gittim kutuyla beraber ek kol almak istedim, mağazadan aldığımda ek kol 700 TL, kendileri internetten alım fiyatını 550TL olarak uygulayacaklarını söylediler tam 1 saat sistemden onayın gelmesini bekledim, merkezlerinden onay geleceğini söyleyerek beklettiler telefonla aradılar dönmediler, öğle arasında olduğunu söylediler saat 14:30 olmasına rağmen kaç saat sürer bir yemek! Bu yetkililere ulaşmak bu kadar zor mu bu kadar beklememe rağmen çözüm üretmediler ilgilenmediler çözüm yok deyip gönderdiler. Satış yapmaya gönülleri yok resmen.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vatan Bilgisayarda Doğru Dürüst Ürün Tanıtımı Yok İlgilenilmiyor...

Berna HANIM       7 TEMMUZ 2020  

Vatan bilgisayar mağazasından tablet aldım tablet seçeneklerinde samsung huawei matepad t8 vardi. Satış danışmanı ikiside aynı dedi. Samsung şu an yok isterseniz 5 günü bulur bunu alın daha iyi dedi. Cihazı tanıtmadı. E google hizmetleri yüklenmediğini eve gelince anladık. Aynı şekilde hiçbir şey kurmadan ambalajına bile dokunmadan ertesi gün mağazaya gittik geri alınamadığını çek yükleyin bu satışı iptal edin dedik kabul etmediler huwai cihaz ısınıyor dediler cihaz değişsin ya da iade için diye ama red 1000 tl lik cihaz elimizde kaldı mağaza iptal etmiyor ürünü hiç kullanmamıza rağmen iade hakkım yok diyor bugun 5 gün oldu çözüm yok ilgilenmiyorlar destek verin oğlum çok üzgün zorla tablet aldık mağdur edildik. Vatan bilgisayarda doğru dürüst tanıtım yok bilgisiz elemanlar ilgisiz müdür müşteri memnuniyeti sıfır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vatan Bilgisayar Servis Çok Ağır İşliyor...

İhsan BEY       6 TEMMUZ 2020  

Vatan bilgisayar da telefon aldım bir gün kullandım telefon bozuldu servise gönderdiler 16 gün oldu hala haber alamıyorum servis çok ağır işliyor

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vatan Bilgisayar Kasko Poliçesi Satarken Eksik Bilgi Veriliyor...

Emine HANIM       19 HAZİRAN 2020  

Merhaba vatan dan tablet aldım. Aldığım tablete ek ücret ödeyip kasko yaptım. Tablet arızalanınca dönüş aşağıdaki şekildedir. Çalışan tabletimiz pert ve pert bedeli onlarda kalacak şekilde % 40 muafiyetle hediye çeki. Böyle bir şey olamaz tableti ekranı çatlak yapılmayacak bir şey değil hadi o tamam % 40 muafiyet ne hadi o da tamam pert e çektiğin ürünümü neden alıyorsun? Müşteriye kasko poliçesini satarken bunlardan bahsetmiyorsunuz, tabi sigorta şirketi kazansın müşteriniz kimin umurunda. Üstüne tekrar tablet almaya gidiyorum durumu anlatıyorum indirim istiyorum aldığım cevap hayır yapamayız. Tabi hediye çekini sizden kullanacağım için mecburum. Ben böyle bir çalışma böyle bir acemilik görmedim. Vatan bilgisayardan alış veriş yaptıysanız ve kasko yapacaksanız bunları bilin. Vatan sigorta şirketini koruyup müşterisini kaybetmiştir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vatan Bilgisayar Ürün Kontrolü Yaptırmadı Ürünüm Kırık Çıktı...

Diğdem HANIM       11 HAZİRAN 2020  

İpek saray vatan mağazasından okka kahve makinesi aldım. Hemen açmayacağımı söylemiştim. Yeni aldım, taşınınca kullanacağım demiştim. Hiç açıp kontrol etmeden verdiler. Daha sonra pandemi nedeniyle kapandı. Götürdüm kırık çıktı kabul etmediler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vatan Bilgisayardan Aldığım Telefon Arızalı Tamir Etmiyorlar...

Mehmet BEY       15 MAYIS 2020  

 

Samsung Vatan Bilgisayar. Van Vatan mağazasından aldığım Samsung A70 cep telefonum aldıktan kısa süre içerisinde arıza verdi ve şarj almamaya başladı. Mağazaya teslim edip tamire gönderilen cihaz tamir edilip geldikten kısa süre sonra aynı arızayı tekrarladı. Corona virüs nedeni ile mağaza kapalı olduğu için direkt servise kargoladım. (Bdh) ara ara bu sorunu yaşadığımı söylememe rağmen direkt şarj alıyor problem yok diye geri kargoladılar cihazımı. Halbuki bir süre denemelerini söylemiştim. Halen bu problemi yaşıyorum. Birkaç günde bir telefon şarj almıyor. Bir gün iki gün sonra normale dönüyor. Telefonu diş hekimi olan eşim kullanmakta. Bütün hasta takipleri ve dökümanlarını telefon üzerinden takip etmekte. Bundan dolayı sürekli problem yaşıyor. Bu durum çok sıktı ve bir çözüm bulamayan firmanın telefonu iade alıp paramı geri vermesini istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.