Vestel Ürününün Arkasında Durmuyor...

Osman BEY       29 TEMMUZ 2020  

Teknosa / Şişli Cevahir AVM de Teknosa'da telefon aldım pişman oldum ve Vestel Venüs 6 telefon soketi yandı şarj dayken Teknosa ya götürdüm bana cevabı sizden kaynaklı olabilir ve bu nedenle sizden kaynaklı çıkarsa siz ödeme yaparsınız diyor . Servisi beni aradı ve 150 civarında bir masrafı var ; verirseniz yaparım dedi. Telefon ben 10.01.2020 de aldım. 2 yıl garantili artı 50 TL daha verdim 1yılda kasko yaptırdım. Serviste 24 gün kaldı. servis yapmadı. Sonra sigorta şirketini aradım. 1 ayda sigorta da kaldı 2 aydır mağdur ettiler telefon bir daha asla Teknosa ve Vestel den ürün almıyacam. Burada alış veriş yapmak istiyorum. Kimseye de tavsiye etmem. Alırken iyi ürün hatalı çıkarsa senin hatan diyor . Bu gibi bir marka bir daha Allah nasip etmesin kimse almasın inşallah haramdır o verdiğimiz para sizlere boğazından geçmesin.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel 17 Gündür Bekliyoruz Hala Ürünün Parçası Gelmedi...

Sinem HANIM       27 TEMMUZ 2020  

17 gün önce tv kendi kendine arızalandı servise verdik 2 yıl garanti olmasına rağmen bizden 350 tl para istediler sonra yanlış anlaşılma oldu dediler vs 17 gündür bekliyoruz hala parça gelmemiş sürekli oyalıyorlar ben böyle bir şey görmedim bir daha asla vestel markasını evime sokmam yazıklar olsun bayram geliyor 3 tane çocuğum var tvsiz durmuyorlar bugünlerde bir yere de gidemiyoruz ama ben bu işi bırakmam bu hafta içinde mahkemeye vercem sizi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Kazanlı Ütü Aldığıma Pişman Oldum...

Ebru HANIM       22 TEMMUZ 2020  

Vestel kazanlı ütü çok para vermeyim yerli üretim alayım diye vestelden kazanlı ütü satın aldım. Aldığıma alacağıma bin pişman oldum. 3 kez servise gönderdim taban hangi tür kumaşa sürersem sureyim hemen tabana yapışıyor. Bu sıkıntı mı 3 kez ütüyü gönderdikten sonra müşteri hizmetleri ile paylaştım. Bir yetkilinin beni aramasını, ürünü iade etmek istediğimi, 3 ütülemese tabanın sıkıntı yarattığını izah etmeme rağmen bir dönüşte de bulunmadılar. Sakin yanaşmayın derim inanın sürekli milletten ütü alıyorum "Gene mi sıkıntı çıkarttı" diyor herkes keşke iyi bir marka alsaydım çok para verip de bana dönülmesini istiyorum telefonla.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ürünüm Sürekli Sorun Çıkarıyor...

Hüseyin BEY       21 TEMMUZ 2020  

VESTEL PUZZLE NF655 2013 yılında aile apartmanı olarak 8 adet almıştık .2 ay geçmedi benim olanı değiştirdiler ,diğerleri her gün servis geliyor, en son ise gaz kaçağı var dediler servis aldı 2 gün sonra aradılar tamir olmuyor değişimi girecek nf 640 ile değişim yapacaklarmış 2474 tl para karşılığında biz olmaz aynısı ile değişim yapmak istiyoruz.üretimizde yok neden bilmiyoruz fabrikadan gelen bilgi bu ,sonra ise nfk 640 ile değiştirelim oda olmaz neden oda üretimimizde yok bu yaz gününde 2 aydır işimize gücümüze bıraktık vestel müşteri servis leri ile görüşme içindeyiz versinler bana 2474 tl ben istediğim buzdolabını alayım.aklınıza başınıza alın sakın ha sakın vestel buzdolabı ürünleri evinize iş yerinize sakın ha sakın sokmayın inşallah ararlar sorarlar bir işe yarar diye düşünüyorum.iyi günler

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Bu Kadarda İlgisiz Davranılmaz...

Nurten HANIM       20 TEMMUZ 2020  

Vestel bayisinden çamaşır makinesi uğur derin dondurucu ve awox marka televizyon aldım, ertesi günü getirmelerini istedim , aynı gün dondurucuyu getirdiler evde değilim yarın getiririm öyle konuşmuştum dedim ama ertesi gün değil iki gün sonra geldi, awox marka tv ise hala servisin gelip bağlamasını bekliyor, bu kadar lakaytlık olmaz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Servis Randevu Saati Verilmesine Rağmen Gelmiyor...

Duygu HANIM       18 TEMMUZ 2020  

Vestel dondurucumuzun montaj/kurulumu için günlerdir randevu verilmesine rağmen İzmir yetkili servis gelmiyor. Müşteri temsilcisini defalarca aramamız, yazmamıza, defalarca randevu saati oluşturulmasına rağmen hiçbir işlem yapılmıyor. Sürekli oyalama politikası var, kurulum için günlerce bekliyorsunuz. Kurumsal bir şirkete yakışmayan bir durum maalesef.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Arıza Kaydı Oluşturuyorum İlgilenen Yok...

Nuriye HANIM       17 TEMMUZ 2020  

26 haziranda bulaşık makinesi için arıza kaydı açtırdım babam adına. Birkaç gün sonra usta geldi. Tahmini arıza tespiti yaptı. Birkaç gün sonra yedek parça ile geleceğini bildirdi. 60 tl servis ücretini makbuz vermeden aldı. Defalarca aramamıza rağmen tamir için gelinmedi. Üstelik "müşteri isteği üzerine işlem iptal edilmiştir" notu ile talebimizi kapattıklarını öğrendim. Bu sırada Ayvalık yetkili servisi ile yine görüştüm. Evimize gelen ustanın kendilerinden bir sürü alet çalarak işten ayrıldığını söyledi yetkili Asuman Hanım! Evimize böyle birini göndermişler yani. Vestel müşteri hizmetlerini arayıp Şikayet kaydı oluşturdum ve 3 temmuzda ikinci bir servis talep kaydı açıldı. Hala gelen giden yok. Her gün ustanın o gün ya da ertesi gün geleceğine dair yalan söyleniyor. Vestele 3 şikayet kaydını açtırdım. Hiçbir çözüm üretmiyorlar. Atacağım artık makinelerini. Lanet olsun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Servisine Ürün Arızasını Bildireli 1 Ay Oldu Ürünü Gelip Almadı...

Elife HANIM       14 TEMMUZ 2020  

Vestel servisi.Öncelikle benim fırınım Hotpoint Arıston bakımını vestel servisine devredildi arızasını bildireli tam 1 ayı geçmiştir ama hale gelip yapmadılar ve benim eşyalarımın ek garantisi bile vardır. Ne bir bilgilendirme yapıyorlar ne de bir yönlendirme yapmadılar. Ayrıca vestelde çalışan personellerdende memnun degilim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Telefona Geç Cevap Veriyor Geri Dönüş Yapmıyor...

Zehra HANIM       13 TEMMUZ 2020  

Vestel Servisi Ariston marka arızalı buzdolabı için halam adına servisi arayıp cuma günü kayıt açtırmıştım bugün tekrar arayıp arzanın fandan kaynaklanıp soğutmadığını söylemek istedim fakat müşteri temsilcisi numaramı eksik kaydedip beni bekletti bekletirken de sorduğu kişiye numaramı eksik söyleyip bana eksik verdi deyip hatta bekliyor bayan beklesin deyip sonra da telefonu suratıma kapattılar telefona geç cevap veriyorlar geri dönüş yapmıyorlar sonrada suratıma kapatıyorlar telefonu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ürün Değişimim Hala Gerçekleşmedi...

Nurdan HANIM       13 TEMMUZ 2020  

Vestel buzdolabı şikayetim var 1.5 sene oldu alalı 26 mayıstan önce şikayetimizi bildirdim ama çözüm bulamadılar değişim dediler oda gerçekleşmedi bu yazın sıcağında susuz ve yiyecek içiceksiz kaldım şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Müşterilere Karşı İlgisiz Davranıyor...

Fatma HANIM       11 TEMMUZ 2020  

Vestel marka Derin dondurucu aldım kurulum için kaç kez servisi aradım küçük ürün olduğu için kurulum yapmıyoruz dediler. Aldığınız mağazayı arayım dediler Zücemden almıştım onlarada anlattım kurulum olcak diye servisi arayın dediler ve ikiside kendiniz kurun dediler nasıl bi ilgisizlik başka markalar gelip kurulum yapıyor ve kullanımını güzel anlatıyor kaç sefer aradımsa yardımcı olunmadı ne aldığım mağazadan ne de servisten.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ödemesini Peşin Yaptığım Ürünün Gönderimini İptal Etti...

Semiha HANIM       9 TEMMUZ 2020  

04.07.2020 tarihinde Denizli alevgaz şubesinden (merkez saraylar mah 2. Ticari yol no.41) o güne özel kampanyayla 8800 TL lik beyaz eşya aldım. Ödemesini peşin elden verdim. 09.07.2020 tarihinde teslimat olacaktı ama beni arayıp ürünleri gönderemeyeceklerini elimizdeki sözleşmenin bi anlam ifade etmediğini söyleyip siparişi iptal ettiklerini söylüyorlar. Biz şu an mağduruz hiçbir yetkilide arayıp bilgi vermiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Buzdolabım Soğutmuyor...

Demet HANIM       8 TEMMUZ 2020  

Vestelden buzdolabı aldım bugün kurdular akşam fişi taktım dolap kısmı soğutmuyor buzluk kısmının ise kapağı kendiliğinden açılıyor daha dolabı kullanmadan olan bu kullandıktan sonra ne olacak acaba.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Servise 5 Gündür Ulaşmaya Çalışıyorum...

Güldane HANIM       6 TEMMUZ 2020  

Klimam 15 güne yakındır arızalı önce servise 5 gün boyunca ulaşmaya çalıştım ulaşamadım müdürlerinin numarasını buldum bayiden aradım ulaşamıyorum dönüş yapılmıyor ben güzellik salonu işletiyorum 350 milyarlık makinem soğumadığı zaman kendini kilitliyor müşteriler ve ben mağdurum dediğim halde bey efendi kesinlikle kabul etmedi size arama kayıtlarını atabilirim dedim whatsapp iletişim üzerinden kayıtları günleri attım ertesi gün servis çıkardılar hiçbir şey yapılmadan gidildi kendileri gittikten yarım saat sonra cihazımın arızasını klimanın er07 hatası verip kendiliğinden tekrar kapandığını belirttim biz oradayken cihaz kapanmadı diye savunma yaptılar kusura bakmayın söylerdim siz burdayken kapanırdı diyip çektiğim videoyu kendilerine bildirdim ertesi gün gaz bastılar yine aynı şekil sıkıntı yaşadım klima hem kendiliğinden kapanıyor hemde soğutmuyor tekrar geldiler her gün düzenli olarak çağırmaya başladım bu kez binanın sıkıntısı diyip başından atmaya başladılar yalnız ben iş merkezindeyim ve burada yaklaşık 24 daire bulunmaktadır hiç kimsenin bir sıkıntı yoktur dün iş yerlerine gönderdim eşimi ana kart değiştirelim bu kez de dediler ben kendilerini tüm her yere şikayet ettim ve cihazıma bir şey olduğu takdir de mahkemeye başvuracağımı söyledim tüketici haklarına da şikayette bulunacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ürünlerim Sürekli Arızalanıyor...

Kezban HANIM       6 TEMMUZ 2020  

Nefret ediyorum Allah Kahretsin sizi milyarlar verip aldığım ürünlerimi kullanamıyorum sürekli olarak arızalanıyor hayatım boyunca yaptığım en aptal şey Vestelden ürün almak oldu kimse de insan yerine koymuyor tüketiciyi derhal beni arayın derhal kimse bana yardımcı olmuyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Servis Ücret Talep Ediyor...

Aybüke HANIM       2 TEMMUZ 2020  

VESTEL markası bulaşık makinemin pervanesi düştü sadece takmaya 60 tl para aldılar bu ürün garantili kırık çıkık yok 2 aylık makine VESTEL ANA BAYII BU konuya el atmazsa bir daha asla Vestel ürününü almam hakkımda helal etmiyorum Arçelikten çamaşır makinem var 1 kere servis için para istemediler ben bu ürüne bir de güvenip para verip aldım sakin almayın dolandırıcılık bu nitelikli dolandırıcılık bu marka ve servisi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Sorun Olan Ürünümde Servis Makinenin Bir Sorunu Yok Diyip Önemsemedi...

Reyhan HANIM       30 HAZİRAN 2020  

Vestel bünyesinde hitboint Ariston adlı çamaşır makinesinden şikayetçiyim makine çamaşırları en kısa çalıştığı program 4 saat de yıkamayıp 10 sefer su alıp boşaltıyor ve çıkan çamaşırlar attığım gibi kirli bir şekilde ve çamaşırların yarısı yaş yarısı kuru çıkıyor 1 senedir bu durumdan şikayetçiyim 8 sefer servis çağırdım beni salak yerine koyup bu makinanın bir sorunu yok diyip gelip geri gidiyolar bense sözde çamaşır makinasının yıkadığı kirli çamaşırları giymeye devam ediyorum insanlar isim yaptıkça marka tutulduksa karşıdakinin bir müşteri olduğunu unutuyorlar bir müşteri bin müşteri getir bir müşteride bin müşteri götürür burada şikayet etmekle kalmayacağım tüketici haklarına vs neresi varsa heryere başvurumu yapacağım gerekirse 2 makina parası harcayıp yinede sizde hakkımı bırakmayacağım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Genel Merkez İle Yaptığım Görüşme Sonrası Beni Kandırdı...

Fuat BEY       30 HAZİRAN 2020  

VESTEL 146 TV. Genel merkeze yaptığım görüşme hepsi beni kandırdı ve oyaladı ama son 2 görüşen bayan kardeşlerime Tşk ederim. Ürünü iade edip şikayette bulunacaktır. Fakat Atakum ilçesi teknisyen  kardeşim edebi ilgisi yardımcı olma çabası beni memnun etti. Tüketici hak verdiğim evrakı geri aldım ve değişim talep ettiler. Özellikle genel marka son iki görüşen bayan kardeşlerimiz ve kardeşime Tşk ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ürünlerinden Kesinlikle Almayın...

Kazım BEY       27 HAZİRAN 2020  

Hayatımda yaptığım en büyük hata Vestel 10912 TT marka çamaşır makinası almak oldu 08.05.2018 tarihinde aldım 09.03.2019 tarihinde rulman arızasından tamire gitti 11.12.2019 tarihinde makinası çalışırken kapak kırıldı kullanıcı hatası diyerek ücret karşılığı deşti daha sonra aradan altı ay geçmeden yani 25.06.2020 tarihinde tekrar çalışırken kapak kırıldı servisi aradım kullanıcı hatası dediler ücret istediler ben müşteri hizmetlerine şikayet ettim onlarda duyarsız kaldı hayatımda bu kadar adi bir ürün görmedim altı ayda bir kapak kırıyor kesinlikle ama kesinlikle Vestel marka bir ürün almayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Televizyonumda Youtube Açılmıyor...

Cafer BEY       25 HAZİRAN 2020  

4 adet vestel led tv aldım hiçbirinde youtube ve netfliks açılmıyor. Nasıl bir çözüm yolu önereceksiniz. Yoksa çözüm yok ne haliniz varsa görün mü diyeceksiniz

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Ürün aldığıma Pişman Oldum...

Kemal BEY       21 HAZİRAN 2020  

Vestel 100 ekran televizyon aldım 2 ay oldu ekran çatladı değiştirilmez gibi sözler, 1400 tl para istiyorlar bildin başlarından savıp kaliteli mal sattık deyip kalitesiz mal satıyorlar ve garanti hiç ilgilenmiyor mağdur oldum 1700 tl para ödedim ve pişman oldum aldığıma yardımcı olmanızı rica ediyorum çok mağdur oldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vestel Servisi Kalitesiz Ve Kötü Bir Marka...

Kemal BEY       21 HAZİRAN 2020  

Vestel kurutmalı çamaşır makinesi. Makineyi aldığımız aylarda bir çalıştı bir çalışmadı servis geldi iki kez bir şey yok dedi sonra tekrar tamamen durunca fabrika hatası dedi değişti şimdi değişen beyin tekrar bozuldu 1 ay geçmiş diyerek ücret talep ettiler ve ilgilenmediler geldiklerinde her zaman olduğu gibi servis ücreti alındı deyişen parça fabrika hatası diye yazılmamış davranış servis kalitesiz kötü bir marka tüketici mahkemesine başvuracağım yaptırmadım makineyi

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.