Vivense Ürünlerimi Parça Parça Gönderiyor...

Aysel HANIM       21 TEMMUZ 2020  

Vivense 06 06 2020 de verdiğim siparişi hala göndermedi tek parça ürünü 5 'e bölüp(demonte olduğundan )göndermişler. Ürünün 3 parçası kargo aktarma istasyonuna gelmiş 2 parçası daha gelmemiş o sebeple teslim edememişler. Böyle saçma sapan bir mazeret olabilir mi? Bu gün 21.07.2020

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivenseden Bir Daha Alışveriş Yapmam...

Hava HANIM       15 TEMMUZ 2020  

Yaklaşık üç hafta kadar önce sitesinden alışveriş yaptım. İki adet saçaklı pike aldım. Ürün geldi rengini beğenmeyip iade işlemlerini oluşturdum bana saçma sapan iade kodu gönderildi ve kargoya verdikten sonra Kargo takip numarası bildirmemi istediler. Dedikleri koda ürünü gönderdim ertesi gün Kargo takip numarasını bildirdim. Üzerinden iki hafta geçti bugün tarafıma gelen 14 günlük iade işlemini tamamlamadığınız için iadeniz iptal edildi diye mail geldi. Şimdi ben hem ürünü geri gönderdim hemde 130₺ havaya vermiş oldum böyle saçma şey mi olur. Siz kendiniz adam akıllı ürünleri takip etmiyorsanız benim suçum ne? Bir daha tövbe olsun alışveriş yaparsam veya başka birine önerirsem.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Ürün Elime Ulaşmadı Bana Teslim Edildi Diye Mesaj Geldi...

Derya HANIM       15 TEMMUZ 2020  

Nevresim takımı aldım elime ulaşmadı bana teslim edildi diye mesaj geldi kargoylada veya artık markayı da gerçekten aramaktan sıkıldım web ten artık alışveriş yapmak istemiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Teslimat Tarihi Yaklaştıkça Teslim Tarihini Güncelliyor...

Deniz BEY       22 HAZİRAN 2020  

12 mayıs tarihinde yola çıkmak üzere olan siparişim isteğim üzerine mayıs ayının son günlerinde teslim edilmesini onayladım fakat mayıs sonu geldiğinde teslimat tarihini 9 haziran olarak değiştirdiler ardından 18 haziran olarak güncellendi. Şimdi ise ürünleriniz depomuza ulaşmadı depomuza ulaşır ulaşmaz sizlere teslimatı yapıcağız diyorlar. Hep bir oyalama hep bir oyalama parayı alırken peşin istiyorlar birde. Bir daha asla VİVENSE mağazasının önünden bile geçmemeyi düşünüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Kurumsallığını Ayaklar Altına Alması Beni Şaşırttı...

Murat BEY       8 HAZİRAN 2020  

 

Ürün sipariş edildi. Ürünlerimi arkadaşlar getirdi. Bayram öncesiydi. Saat 6 civarıydı ama yorgunlardı ama canları istemedi bilemiyorum. Ürünü teslim edip bugün kurulum yapmamak için ikna etmeye çalıştılar bende gönülsüz işten yanlış şeyler doğmasın diye tamam dedim personel dediki istediğiniz günden 2 gün öncesinde arayın gün belirleyin dediler bende tamam dedim. Cuma günü aradım vivenseyi tam 30 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekledim. Sonunda bağlandım. Arkadaşa söyledim. Tamam ekip sizi arayacak dediler. Aradan 3 gün geçti. Arayan soran olmadı. Bugün bir daha aradım yine 20 dakika beklerinden sonra yine ekipler arayacak dendi. Yine arayan soran yok diyorum ki Çarşamba işim var. Salı halledilmesi lazım. Ben kurala uydum. İki gün öncesinde aradım. Bu ne biçim sorumsuzluk anlamıyorum böyle malım eksik geldimi gelmedimi onuda bilemiyorum. Vivensenin gerçekten kurumsal kelimesini bu kadar ayaklar altına almasına şaşırdım doğrusu. Bu kadar sorumsuz işletme görmedim. Satana kadar her şey sınıfına girdiniz gözümde doğrusu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Siparişlerim Hiç Tam Gelmedi...

Volkan BEY       6 MAYIS 2020  

 

Vivense Üç kez alışveriş yaptığım bu siteden gelen hiçbir ürün tam gelmedi ya eksik parca ya hasarlı parca yada yanlış parca geldi durum kendilerine izah edildiğinde değişim için yardımcı olmamak adına işi müşteriye yıkıyorlar sen halledeceksin onlar değişim yapacak satış sonrası destek sıfır kargo rezalet küçük puntolarla apartman onu teslimat yazarak müşteriyi kandırıyorlar gönderdikleri ürünler vivense markası değil çakma piyasa ürünleri kesinlikle alışveriş yapmayın paranızla rezil olursunuz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Bizi Mağdur Etti...

Ebru HANIM       5 MAYIS 2020  

 

15 nisanda vermiş oldugum sipariş iade talebim olmamasına rağmen teslim olmayıp satış mağazasına geri gitmiştir. Satıştan bir arkadasla görüşüp iade istememize rağmen kargoya tekrar verilmiştir. Sonuc olarak kargom yine bana teslim edilmeden surat kargo yamanevler şubesinde bekletilmiştir. Kargomun surat kargoyla verildiği takdirde takip edilmesini talep etmeme rağmen takibi yapılmamıştır. Vivense firması çok bu zorlu süreçte bizlere hiç yardimci olmamistir. Kargomuzu yamanevler şubesinden kendimiz teslim aldık ve sonuc hüsran. Bez dolap göründüğü gibi cikmamistir. Firmadan ve surat kargodan şikayetciyim. Vivense firması birde kargoyu teslim ettik diye mail atmıştır dalga gecer gibi. Siz siz olun sakin vivense firmasından alisveris yapmayin. Ilgisiz ve lakait bir firmadır. Ben mağdur oldun sizler olmayın.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense Tarih Vermiyor Bekletiyor...

Sibel HANIM       5 MAYIS 2020  

 

Vıvens kızım için aldığım oda takımı 22 martta elimize ulaşmasına ramen kurulum ekibi hala gelip kurulum yapmadı vıvens aradığımız zaman ıse "talebiniz oluşturuldu "cümlesi dışında yardımcı olamıyorlar hiç bir şekilde bir tarih belirtılmiyor madur ediliyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Vivense 1 Ay Oyaladı İademi Yapmadı...

Seçil HANIM       4 MAYIS 2020  

 

Vivense'den aylar önce aldığım Berjerin 2 ayağı çıkmış, hasarlı olarak teslim aldım. Ürünü teslim aldım yenisini gönderme süreci 1 ay sürdü. Fakat bu sefer gelen ürünün 1 ayağı yine çıkmış, hasarlıydı. Ürünü artık istemediğimi ve ödediğim ücretin iadesini istedim. 1 aydır oyalanıyorum, ürünü teslim almıyor ve ücret iadesinde bulunmadılar. Aylardır bu sorunlu alışveriş ile uğraşıyorum ve ilgilenilmiyor. Destek personeli çok yetersiz.Bir an önce Ücret iadesi talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.