Yapı Kredi Yanlış Havaleyi Dahi Düzeltemiyorsunuz...

Yılmaz BEY       27 TEMMUZ 2020  

Dün yaptığım havale bana verilen hesap no yanlışmış dolasıyla para başka birine gitti müşteri hizmetlerini aradım olmadı Milas şubesini aradım ordada çözüm yok nasıl bir sistemdirki bloke bile koyamıyorlar bankaya gidip dilekçe ben yat kaptanıyım ve turda denizdeyiz dolasıyla bankaya gidip dilekçe vermem gerekiyormuş ben sadece cumartesi günleri limana giderim o günde banka kapalı zaten ,o yanlışlıkla giden parayı çeker bizede üstüne soğuk su içmek düşer, uzaya gidilen bir dünyada yaşıyoruz ama bir yanlış havaleyi düzeltiyoruz bloke koyamıyoruz yemişim sizin sisteminizi.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Yalan Bilgi Sundu...

Emre BEY       22 TEMMUZ 2020  

Kredi kullanım sürecimde yalan bilgi sunarak bana zorunlu hayat sigortası yaptırıldı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Bankamatikte Param Sıkıştı...

Ercan BEY       16 HAZİRAN 2020  

03.06.2020 tarihinde saat 18.05 Tekirdağ Çerkezköy Arçelik televizyon fabrikasındaki bankamatikten yatırmış olduğum 250 tl param sıkıştı bankayla görüştüğüm halde bir çözüm bulunamadı. Kamera kayıtlarının incelenmesini rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Bazı Bilgilerimi Bilerek Yanlış Yazıyor...

Halil BEY       1 HAZİRAN 2020  

 

Daha yeni geçtim bu bankaya. Amma geçtiğime pişman edecekler gibi. Banka şubeleri yeni geldiğinde seni gayet güzel karşılıyorlar. Ama sonradan doğru da yazsan yanlış da yazsan her şeye yanlış deyip geçiyorlar. Hatta birkaç keresinde 4 haneli yazılı yerlere fazladan bir nokta konduğunu fark ettim. Çünkü bankacılıkta da kincilik oluyor demekki. Deli gönül diyor ki bankadaki bütün meblağı çek. Ticarete yatır.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Yıllık Üyelik Ücreti Ödemek İstemiyorum...

Suzan HANIM       1 HAZİRAN 2020  

 

Yapı Kredi Bankası Worldcard kredi kartı müşterisiyim. Kartımı uzun süredir düzenli kullanmakta ve ödemelerimin dönem borcunu zamanında yapmaktayım. Mayıs 2020 tarihli ekstreme 139 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılmıştır. Ben artık bu ücreti, bu kriz ve pandemi zamanında size ödemek istemiyorum. Aşağıya matbu metni kopyalıyorum ama sizin düzenli ödeme yapan müşterinizin zaten kıymetini bilmeniz gerekiyor eşimde aynı karta sahip ve ödemelerimiz her ay düzenli yapılıyor. Ben kartımı iptal ettirmek istemiyorum bankamdan memnunum. İş o duruma varmadan çözseniz çok memnun olurum. Saygılarımla...

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Kart Aidat Bedelinin Kanunlar Hükümleri Gereğince Alınmaması Gerekiyor...

Güler HANIM       29 MAYIS 2020  

Yaklaşık 20 yıldır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. Mayıs 2020 ekstreme yansıyan 138 TL'lik aidat bedelinin belirtilen kanun hükümleri gereği koşulsuz, şartsız iptal edilmesini ve bu konuda tarafıma bilgi verilmesini, aksi takdirde üzülerek yasal haklarımı kullanacağımı ve kartımı iptal edeceğimi bildiriyorum. 

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İle Yeterli İletişim Yok...

Rabia HANIM       5 MAYIS 2020  

 

Yapı kredi . Müşteri hizmetleri ile yeterli iletişim sağlayamıyor ve yanlış havale işlemi iptali gerçekleştirmek istiyorum fakat sürekli şubeye yönlendiriyorum şubeye gitmeden bu işlem gerçekleştirilebilir.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yapı Kredi Bu Zor Dönemde Bizi Mağdur Ediyor...

Neşe HANIM       16 NİSAN 2020  

 

Yapı Kredi Bankası Düzce müşteri siyim.kredi öteleme yı aylık faiz oranı yüzde 3ve2.58 ile yaptılar. salgın ortamında işyeri kapalı üstelik bankaya iyi ödeme yapan oldum.Bu resmen soygunculuktur. ayrıca yeni bir kredi kullanmak istedim ama olumsuz cevap ler.sicilim iyi olduğu halde.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.