Yemeksepeti Muhasebe Bölümü İle İletişime Geçemiyoruz...

Eşref BEY      13 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepeti muhasebe bölümü hiçbir şekilde iletişime geçemiyoruz ve hiç muhattap olamıyoruz uydurma bir telefon vermişler kimse ulaşamıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepetinin Setcard Geçmeyen Bir İşletmeden Haberi Olmamasını Anlamıyorum...

Ece HANIM      2 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepetine girip Setcard ile ödeme yapabileceğim restoranları filtreliyorum. Burger kingden menü seçip adresime yakın şubeden siparişi onaylıyorum. Her seferinde İzmir, Buca, Efeler şubede setcard pos cihazında arıza olduğu gerekçesiyle ödeme şeklimi değiştirmem yada siparişi iptal etmem için arayıp baskı yapıyorlar. İki büyük firmanın birbirinden haberi olmaması sebebiyle sürekli mağdurum. Kaç kez şikayet ettim sonuç alamadım. Burger king bir şubede setcard geçerken bir şubede geçmemesini anlayamıyorum. Yemek sepetinin setcard geçmeyen bir restorandan haberi olmamasını anlayamıyorum. Sizin yemek siparişi konusunda tekel olmanızdan utanç duyuyorum. Keşke işine sadık başka bir firmayla çalışma imkanım olsa, insanları parmağınızda oynatan anlayışınızdan bıktım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Sayfamızı Kullanıma Kapattı...

Gizem HANIM      1 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepeti kullanıcının yanlış adres vermesi nedeniyle sipariş iptali yaptık.kullanıcı tarafından mağdur olduğumuz yetmiyor gibi yemek sepeti sayfamızı kullanıma kapattı ve açıklamaları daha da komikti “sistem otomatik yaptığı için size yardımcı olamıyoruz”. Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim zararımın karşılanmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Sürekli Bazı Sebeplerle Siparişlerim İptal Ediliyor...

Ercan BEY      1 TEMMUZ 2020  

 

2 gündür yemek sepetinden sipariş veriyorum ama sürekli bazı sebeplerle siparişlerim iptal ediliyor. İptal edilebilir sıkıntı değil fakat yapılan iptal işleminden sonra ödemiş olduğum tutar hesabıma geçmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1 gün ile 7 gün içerisinde hesabınıza geçer dediler. Belki benin o para son paramdı. 1 ila 7 gün ben aç mı kalacağım önce bunu soruyorum ayrıca odeme yapıldığında hemen hesaplarına geçerken benim param hesabıma neden 1 ila 7 gün içerisinde geçiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Canlı Desteğe Asla Bağlanamıyorum...

Gizem HANIM      28 HAZİRAN 2020  

 

Yemek sepeti uygulamasından hacıbasar acıbadem şubesinden sipariş verdim teslim süresi 40 - 50 dk gösteriyordu. Hacıbasarı aradım siparişim çıktığı yolda olduğu söylendi sonra arkadan hacıbasar tarafından arandım siparişimin olmadığını böyle göndersek olur mu dediler kabul ettim ancak 1 bucuk saat oldu siparişim hala yok. Ve yemek sepeti uygulamasının canlı desteğe asla bağlanamıyorum hiçbir sorunla ilgilenilmiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.