Yemeksepeti Şikayetleri

Yemeksepeti Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şikayet Sayısı : 09

Cevap Sayısı   : 00

Yemeksepeti Haksız Kazanç Sağlıyor...

Mirza BEY     12 EKİM 2020  

Merhabalar yemeksepeti. Com sitesi vasıtasıyla popayes firmasından siparişte bulundum 913744217 numaralı siparişimdir.. 2 tanesi 72 tl tutan bir menü sipariş ettim ve ekstra seçeneklerde bulundum ve ilave totalde 30 tl fazla bir para ödedim.. ancak siparişim in ekstra hiçbir talebi yerine getirilmediği gibi yemeksepeti firmasına durumu aktardığımız da ürünlere dokunmasaydık işlem yapabilirdik gibi bir açıklamada bulundu bende yemek masasında aç beklerken sizin şikayet sonucunu beklememiz mümkün değil fotoğrafları var dememe rağmen çözüm olmadı. Dolayısıyla milyonlarca kişiden bu yolla haksız kazanç durumu bulunmaktadır... konunun araştırılmasını arz ederim

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Siparişimizi Göndermedi...

Alparslan BEY     28 EYLÜL 2020  

 

Yemeksepeti Sipariş verdiğim yemek 2 buçuk saat geçmesine rağmen gelmedi ve bana sorulmadan iptal edildi bu sırada 2 kere yetkililerle konuştum yalan söylediler yemeğimin yola çıkacağını biraz beklemem gerektiğini restoranla iletişime geçtiklerini söylediler ama siparişimi restoran görmediği için yollamamışlar ve buna karşılık biz sadece aç kaldığımızla kaldık. Birde dalga geçer gibi birdahaki siparişte sufle ikram edeceklermiş.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Sipariş Vermediğim Halde Para Çekti...

Betül HANIM      26 AĞUSTOS 2020  

 

Yemek sepeti yanlışlıkla girdiğim site üzerinden 3D şifresi kullandığım için yemek sepeti tarafından 65 tl çekildi kredi kartımdan ama orda da sipariş yok boşu boşuna çektiler geri iademi yapmadılar banka ya itiraz ettim ama kredi kartımı iptal ettirdim ve 3D şifresi ile işlem yapıldığı için itirazımı kabul etmediler yemek sepeti siparişiniz bulunmuyor diyor ilgilenmediler yardımlarını ilgilenmenizi arz ederim teşekkürler.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Tüm Kalitesini Kaybetti...

Yağmur HANIM      17 TEMMUZ 2020  

 

Kendi paramızla rezil olmaya başladık gelen ürünler leş gibi, dakikalarca sipariş bekleyip kendi kafalarına göre iptal etmeye başladılar karşımızda muhattap yok. Benim zamanım paradan daha değerli ama her ikisini de hiç ediyorlar. Tüm kalitesini kaybetti yazık.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Muhasebe Bölümü İle İletişime Geçemiyoruz...

Eşref BEY      13 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepeti muhasebe bölümü hiçbir şekilde iletişime geçemiyoruz ve hiç muhattap olamıyoruz uydurma bir telefon vermişler kimse ulaşamıyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepetinin Setcard Geçmeyen Bir İşletmeden Haberi Olmamasını Anlamıyorum...

Ece HANIM      2 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepetine girip Setcard ile ödeme yapabileceğim restoranları filtreliyorum. Burger kingden menü seçip adresime yakın şubeden siparişi onaylıyorum. Her seferinde İzmir, Buca, Efeler şubede setcard pos cihazında arıza olduğu gerekçesiyle ödeme şeklimi değiştirmem yada siparişi iptal etmem için arayıp baskı yapıyorlar. İki büyük firmanın birbirinden haberi olmaması sebebiyle sürekli mağdurum. Kaç kez şikayet ettim sonuç alamadım. Burger king bir şubede setcard geçerken bir şubede geçmemesini anlayamıyorum. Yemek sepetinin setcard geçmeyen bir restorandan haberi olmamasını anlayamıyorum. Sizin yemek siparişi konusunda tekel olmanızdan utanç duyuyorum. Keşke işine sadık başka bir firmayla çalışma imkanım olsa, insanları parmağınızda oynatan anlayışınızdan bıktım.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Sayfamızı Kullanıma Kapattı...

Gizem HANIM      1 TEMMUZ 2020  

 

Yemek sepeti kullanıcının yanlış adres vermesi nedeniyle sipariş iptali yaptık.kullanıcı tarafından mağdur olduğumuz yetmiyor gibi yemek sepeti sayfamızı kullanıma kapattı ve açıklamaları daha da komikti “sistem otomatik yaptığı için size yardımcı olamıyoruz”. Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim zararımın karşılanmasını istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Sürekli Bazı Sebeplerle Siparişlerim İptal Ediliyor...

Ercan BEY      1 TEMMUZ 2020  

 

2 gündür yemek sepetinden sipariş veriyorum ama sürekli bazı sebeplerle siparişlerim iptal ediliyor. İptal edilebilir sıkıntı değil fakat yapılan iptal işleminden sonra ödemiş olduğum tutar hesabıma geçmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1 gün ile 7 gün içerisinde hesabınıza geçer dediler. Belki benin o para son paramdı. 1 ila 7 gün ben aç mı kalacağım önce bunu soruyorum ayrıca odeme yapıldığında hemen hesaplarına geçerken benim param hesabıma neden 1 ila 7 gün içerisinde geçiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yemeksepeti Canlı Desteğe Asla Bağlanamıyorum...

Gizem HANIM      28 HAZİRAN 2020  

 

Yemek sepeti uygulamasından hacıbasar acıbadem şubesinden sipariş verdim teslim süresi 40 - 50 dk gösteriyordu. Hacıbasarı aradım siparişim çıktığı yolda olduğu söylendi sonra arkadan hacıbasar tarafından arandım siparişimin olmadığını böyle göndersek olur mu dediler kabul ettim ancak 1 bucuk saat oldu siparişim hala yok. Ve yemek sepeti uygulamasının canlı desteğe asla bağlanamıyorum hiçbir sorunla ilgilenilmiyor.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK