Yurtiçi Kargo Kargom Adrese Teslim Edilmedi...

Salih BEY       30 TEMMUZ  2020  

Yurtiçi kargo ile kargo gönderimi yaptım 29:07:2020 tarihinde teslim edildiği bilgisi geldi ama kargom gelmedi şubeyi aradım adrese gittiğini söylediler adreste kimsenin olmadığını söylediler ama adreste 7/24 ailem vardır gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Zamanında Teslim Yapılmadığı İçin Ürün Bozulmuş...

Ahmet BEY       24 TEMMUZ  2020  

607375355495 takip nolu kargo 22/07/2020 tarihin de Kütahya'dan Eskişehir teslim verildi. Gönderim içeriği dondurulmuş gıda olduğunun söylemesine rağmen gönderim sağlanamadı. 24/07/20 tarihinde yunus emre şubesine giderek kendim teslim aldım 26 TL ödeyerek ama maalesef ürün bozulmuş zamanında teslim yapılmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Evde Olmama Rağmen Adreste Bulunamadı Uyarısı Alıyorum...

Cenk BEY       23 TEMMUZ  2020  

18 Temmuz da İstanbul'dan gönderilen ürün ertesi gün Bodrum'a ulaşmasına rağmen ve o günden bugüne evde sürekli bulunmama rağmen ikinci kez yetkili alıcı adreste bulunamadı uyarısı alıyorum. Bu arada teslimatı yapacak Rüzgar şubenizin telefonu yok. Genel Müdürlüğü aradım, Bölge müdürlüğüne yönlendirdiler. O da yanlış bölge müdürlüğü çıktı. Daha sonra onlar Bodrum'dan sorumlu bölge müdürlüğünün telefonunu verdiler. Fatura sorunu nedeniyle problem var size geri döneceğiz şube yeni olduğu için telefonu yok dediler. Sonra takip formundaki teslim edilemedi kısmı silindi ilk dağıtımda ulaştırılacak dendi. Bölge Müdürlüğü aramadı ben aradım. Kusura bakmayın yeni şube dediler. Şube yetkilisi Volkan Bey'in cep telefonunu verdiler. Ne yazık ki o da tüm çağrılarımı cevapsız bıraktı ve telefonu açmadı. Bu sabah gene yetkili kişiye adreste ulaşılamadı mesajı var. Bu nasıl duyarsızlık. Tıbbi cihaz olsa siparişim cihaz beklerken ölüp gideceğiz ve bir muhatap bulamıyoruz kendimize. Acilen çözüm rica ediyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargomla İlgili Hiçbir Bilgilendirme Yapmıyor...

Fatma HANIM       13 TEMMUZ  2020  

Merhaba, yaklaşık 10 gün önce yurtiçi kargo ile adresten teslim kargo gönderdim kargomla ilgili hiçbir bilgilendirme mesajı alamadım, yurtiçi kargo çağrı merkezini aradığımda bana ait bir kargo olmadığını söylediler. bilgi almak için yurtiçi kargo kale tepe şubesini arıyorum günlerdir meşgul çalıyor ulaşamıyorum kendilerine. merkezi arıyorum hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. ilçede olmam ve çalışmam sebebiyle şubeye gidemiyorum artık sorunum çözülsün istiyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargomun Dağıtıma Çıkarıldığı Bildirimi Geldi 5 Gün Geçti Gelmedi...

Mustafa BEY       13 TEMMUZ  2020  

Kargonun geldiği ve dağıtıma çıkarıldığı bildiriminde sonra beş gün geçmesine rağmen hala elime geçmiş değil. Aramalarına çıkan otomatik ses kaydı menüsünde sorunumla ilgili bölüm yok ve bir türlü firma ile iletişim kuramıyorum. Hangi numarayı arasam aynı terane şunun için şuna bas bunun için buna bas bir saat telefon menüsü dinle sonuç sıfır canımdan bezdim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Benim Kapım Çalınmadan Adrese Gelinmiş Gibi Gösterilmiş...

Seda HANIM       6 TEMMUZ  2020  

Yurtiçi kargo ben evde olduğum halde benim kapım çalınmadan adrese gelinmiş gibi gösterilmiş ve iade edilemedi gelin şubeden alın denildi bu nasıl bir çalışma şekildir beni 2. Kez beni mağdur ediyorsunuz artık yeter bütün platformlarda hakkımı arayacağım mağdur ediyorsunuz ve tekrar şubeye ulaşmak istediğimde telefonlar açılmıyor Adana ulubatlı şubesinden şikayetçiyim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Evde Bulunamadı Yalanı İle Kargomu Adrese Teslim Etmedi...

Yüksel BEY       2 TEMMUZ  2020  

Sabah adrese gelip zile basıldığı söyleniyor.Adreste bulunmadığımdan teslim edilememiş.Böyle bir şey görmedim.Zile basan da olmadı.Gelen giden de yok.Buna rağmen uygun bir dille tekrar adrese getirmelerini rica edince +90 (507) 478 51 31 bu numarayı kullanan dağıtıcı ya gelip alırsın ya da iade yapılır olan size olur gibi gibi çok kaba bir şekilde bir kadına değil bir insana bu şekilde konuşulmaz.Rahatsızım sağ kolum kırık gelip kendim alma şansım yok dememe rağmen beyefendinin tavrı değişmedi.Sesimizi çıkarmadığımız sürece böyle firmaların ve insanların düzelmeyeceğini düşünüyorum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Durumu Anlatmaya Çalıştığım Halde Sorunu Çözmediler...

Yüksel BEY       23 HAZİRAN  2020  

Yurtiçi Ankara siteler şubede iki gündür bekleyen kargomla ilgili saat 14:00 da gün içinde teslim edileceğine dair SMS geldi. Daha sonra 17:18 de ********3727 numaralı kargonuzun teslim birimi değiştirilmiştir iki gün içinde kargonuz teslim edilecektir diye yeni bir SMS geldi. Güya bu kadar kurumsal bir firmanın evime üç km. mesafedeki kargoyu üç günde getirememesine inanamıyorum. Böyle beceriksiz bir kadro devlet dairesinde bile olmaz. Mail ve telefon yolu ile yurtiçi kargoya ulaşıp durumu anlatmaya çalıştığım halde sorunu çözmediler çözmek için uğraşmadılar bile.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Evde Olduğum Halde Adreste Bulunamadı Diyerek Kargo Teslimi Yapmıyor...

Merve HANIM       17 HAZİRAN  2020  

Yurtiçi Kargo Home office çalışıp evde 3 kişi olmasına rağmen kargo şirketinden adresinizde ulaşamadık mesajı alıyorum. Şubeyi arıyorum. Çalıyor çalıyor. Tık açılıp hemen geri kapatılıyor. Bu nasıl iş evdeyim evde yok deniliyor. Aramadan kargoyu şubeye gönderiyorlar bir de.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargomu Teslim Etmedi Bilgilendirme De Yapmıyor...

Seda HANIM       17 HAZİRAN  2020  

Merhaba arkadaşıma aldığım hediye hala teslimat sağlanamadı. Bir de adres değişiklik hatası gibi bir bilgi verilmiş. Bugün de mesai saati bitmek üzere hala teslim edilemedi. Ve herhangi bir arama yok bilgilendirme yapılmıyor. Her zaman kargolardan sorun yaşıyoruz.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargolandığı Görünen Ürünümün Kendilerinde Olmadığını Söyledi...

Öykü HANIM       17 HAZİRAN  2020  

Trendyol 01 Mayısta yani 1 ay 17 gün önce Trendyol'dan bir kemer aldım kemerim hâlâ gelmedi. Kargoya verildi diyordu. Yurtiçi Kargo'ya gittiğimde bana böyle bir ürünün olmadığını ve böyle bir gönderi kodu bulunmadığı söylendi. Sonra ben Trendyol sayfasından iade talep ettim. Tekrardan Yurtiçi Kargo'ya gidip gelmeyen ürünü iade talep ettiği mi söyleyip kargonuzu iade işlemlerinide yapamıyoruz dediler. Zaten pekte ilgilendikleri yoktu. Şimdi ne iadeyi iptal edebiliyorum ne de bir şey yapabiliyorum. Ya ben zaten bunun parasında falan da değilim bu saatten sonra ürün geleceksede gelmesin, zaten büyük ihtimal kaybettiler de kargomu.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargo Teslim Edilmedi Gösterildi Adrese Teslim Yapılmadı...

Bahriye  HANIM       16 HAZİRAN  2020  

Merhaba 03.06.2020 tarihinde Sakaryadan kargomu yurtiçi kargoya teslim etti. Bugün 16.06.2020 ve hala kargom gelmedi. Ve üstüne üstelik yalan beyanda bulunup gittik evde yoktu deniyor. Bu zaman zarfında evden ayrılmadım gelip bulamazlar diye. Ki diyelim geldiler ve bulamadılar geldiklerine dair kapımda bir not olması lazım oda yok. Ve az önce güler hanıma söyledikleri söz gelip almazsanız kargoyu imha edeceğiz olmuş. Bende 5 kez aradım kesinlikle telefona bakmıyorlar. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum şikayetçiyim. Şimdiden teşekkür ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargo İçerisindeki Ürünümü Kaybetti...

Mesut BEY       16 HAZİRAN  2020  

8 Haziran 2020 günü yurtiçi kargo ile ( 111078854274 ) Salman Bilgisayar şirketine uygun olmayan Notebook bataryasını iade ettim. 3 gün sonra şirketin kargoyu içi boş olduğu için teslim almadığını öğrendim. Anlaşılan kargonun içeriği taşıma esnasında kayboldu. O gün bugün Yurtiçi kargo yetkililerinde yardım bekliyorum. Maalesef bir dönüş olmadı.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Şahsıma Onur Kırıcı Davranışlarda Bulundu...

Erkan BEY       15 HAZİRAN  2020  

İxaomi not 8 cep telefonuma yurtiçi kargo şahsıma kırılmada kaybolmada çalınmada şirket sorumlu değildir. Cihazların taşıma garantisi olmadığını sözlü beyan etmeyerek birde beni haksız çıkarıp sende kargoya vemeseydin diyerek zararımı karşılamaktadır. Git hakkını tüketici hakem heyetini adres göstermektedirler. Biz sizin muhattabınız değiliz bizleri oyalamayın diyerek başlarından salmışlardır. Ve de şahsıma sahtekar muamelesi yapmaktadırlar. Onur kırıcı davranmalarından dolayı zararlarımın karşılanmasını mağduriyetimin giderilmesini gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Teslim Almadığım Ürünü Sistemde Teslim Edilmiş Gibi Gösteriyor...

Mustafa BEY       14 HAZİRAN  2020  

Bu kargo firması ürünleri 1 haftadan fazla sürede teslim etmelerini alıştık ama teslim almadığım ürünleri bile artık teslim alınmış şekilde sistemlerine yazıp, parasını ödediğim ürünü tabiri caiz ise sanki gasp etmektedirler. Gecikmeyi anlayabilirim fakat teslim edilmemiş bir ürünü teslim edilmiş gibi göstermek nedir Allah aşkına.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Ürün Teslim Edildi Diye Mesaj Geliyor Ürün Şahsıma Teslim Edilmedi...

Özden HANIM       8 HAZİRAN  2020  

04 Nisan tarihinde trendyol firmasından iade olarak gönderdiğim ürünün bana geri iade edildiğini öğrendim ve 06 Nisan tarihinde bana teslim edildiğine dair mesaj geldi. O tarihte sokağa çıkma yasağı ve pandemi dönemi idi ve evimde kalmıyordum ve ikamette kalan da yok. Yalnız yaşıyorum. Ürünü arama peşine düşünce ürünün bana teslim edildiğini benim siparişimde eşimin telefonu ile arandığını ve eşimin ürünü daire kapısına bırakmasını istediğini iletmişler. Maalesef ki bu tez tutmadı. BEKARIM.. Benim trendyol sisteminde sadece benim telefon numaram var iken ikinci bir telefon numarası ve eş sahibi oldu. (Yurtiçi kargo ) Ben 06 Nisan tarihinden bugüne kadar yapmış olduğum telefon konuşmalarının haddi hesabı yok. Malınla rezil olmak bu galiba. Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Yazmaktan ve konuşmaktan yoruldum. Lütfen bu konuya bir çözüm. Mağdur edildim ve hala da mağdurum. Bir muhatap beni arasın ve paramı iade etsinler. Gerçekten yoruldum.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargomu Adresime Teslim Yapmıyor...

Hüda HANIM       30 MAYIS 2020  

Sürekli adres hatası diyip mahalle arası olduğu için ne kargoyu bırakıyor. Ne de bir telefon araması olmamasına rağmen ana caddeden her seferinde kargoyu bırakmadan gidiyorlar. İlçede oturuyorum. Her seferinde merkeze gitmekten çok şikayetçiyim. Lütfen işlerini düzgün yapmalarını talep ediyorum. Hiçbir zaman memnun olmadım bu kargo şirketinden. Hep bir sorun.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Kargolara Özen Göstermiyor...

Esra HANIM       28 MAYIS 2020  

Bu pandemi sürecinde evimizden online alışveriş yapıyoruz fakat kargo firmasından ne sipariş ettiysek ya getirmeyip evde yoktu diyor ya da kırarak evimize teslim ediyor. Getiren kargocular kolileri kırılacak yazmasına rağmen fırlattığını gözümle gördüm ve bana buraya gelene kadar kaç kere atmışlardır diyerek pişkin bir şekilde cevap verdi ne bir kağıt imzalattılar ne de iade için ellerinde belge bile yoktu telefon etmek istediğimde de hiçbir şekilde telefona bakmadılar ben bu kadar rezil bir kargo firması görmedim sipariş ettiğimiz bütün ürünlerimizi hiçbir şekilde elimize sağ salim ulaştırmadılar ve umursamaz davrandılar bilginize.

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

Yurtiçi Kargo Evde Olmadığım Halde Kargo Teslim Edildi Gösteriyor...

Kübra HANIM       20 MAYIS 2020  

Yurtiçi Kargo Sarıgazi şubesine bir kargom gitti eve getirmedikleri halde teslim edildi yazmışlar alıcıyı da benim olduğumu yazmışlar neyse aradım bunları dalga geçer gibi bi ton bekletti sonra sokağa çıkmanın yasak olduğu gün dalga geçer gibi gel al kargon burda diyor bana sizin hatanız dediğimde de tam yarın getiririz dediler 3 gün geçti hala bi işlem yok arıyorum açıp suratıma kapatıyorlar iyice saçmaladılar artık dışarda kaç milyon insan işşiz böyleleri çalışmamalı

ŞİKAYETE CEVAP ALANI. CEVAP YOK

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır.